Other lots in this auction
-
#50
Een Engelse breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en vier laden.
Une bibliothèque anglaise à façade brisée avec quatre portes à panneaux et quatre tiroirs en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 200 x 162 x 42 cmEstimate: € 200/300 -
#81
Een halfronde consoletafel met een marmeren blad.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 72 x 35 cm -
#64
Een Lodewijk XVI armstoel met rechte rug. Gebeeldhouwd notenhout.
Fauteuil Louis XVI à dossier droit. Noyer sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H.87 cmEstimate: € 50/80 -
#70
Een eikenhouten boekenrekje in régencestijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 113 x 79 x 24 cm -
#76
Een Chinees hardhouten sokkel met een roze marmeren blad.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. Ø: 45 cm -
#52
Een eikenhouten buffet met drie laden boven twee paneeldeuren. XIXe eeuw. Blad los.
Un buffet en chêne à trois tiroirs au-dessus de deux portes à panneaux. XIXème siècle. Feuilles volantes.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 100 x 141 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#78
Een gedraaide en gepolychromeerde kandelaar op elektriciteit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. H. 101 cmEstimate: € 40/60 -
#14
Een verstelbaar rond eikenhouten krukje.
Un tabouret rond réglable en chêne.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. Ø: 36 cmEstimate: € 30/40 -
#7
Een verlengbare ovale Engelse tafel met tapse poten en op wieltjes. Met verlengblad.
Table ovale anglaise à allonge. Pieds gaines sur roulettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. 144 x 115 + 60 cmEstimate: € 100/120 -
#94
Een kleine messingen wandconsole met spiegelblad en wandspiegel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#68
Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.
Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 100/150 -
#54
Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 114 x 77 x 54 cmEstimate: € 100/150