Similar lots by type
-
#670
Een TV-kast van Chinees lakwerk, versierd met pietra dura figuren. Onderaan een klapdeur.
Meuble de télévision en laque de Chine décoré de personnages en pierre dure. Le bas à abattant.Dim. H 154 cmEstimate: € 100/180 -
#399
Een sobere grenenhouten koffer. Omstreeks 1900.
Coffre en sapin. Vers 1900.Dim. b: 105 cmEstimate: € 80/120 -
#378
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIII-stijl met vier poten in kruisverbinding.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII sur quatre pieds à entretoise.Dim. h: 124 cmEstimate: € 50/80 -
#356
Een bijzettafeltje in Régencestijl met entretoise.
Table d’appoint de style Régence. Pieds à entretoise.Dim. l: 90 cmEstimate: € 40/60 -
#656
Een wandconsole van witgepatineerd hout met twee laden en smeedijzeren voluten tussen de poten.
Console murale en bois patiné blanc. Ouvrant à deux tiroirs et à volutes en fer forgé entre les pieds.Dim. b: 140 cmEstimate: € 250/350 -
#466
Zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl en bekleed met beige fluweel.
Six chaises et deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV, recouverts de velours beige.Estimate: € 60/100 -
#398
Een mahoniehouten tafel met vier tapse poten en een lade in de gordel. Omstreeks 1800.
Table en acajou sur quatre pieds en toupie ouvrant à un tiroir en ceinture. Vers 1800.Dim. b: 88 cmEstimate: € 220/240 -
#746
Een salongarnituur van gebogen beukenhout in de stijl van Thonet. Bestaande uit een tweezit, drie armstoelen en vier stoelen. Telkens met een gestileerde waaier in de rug.
Garniture de salon en hêtre courbé de style Thonet. Comprenant une banquette deux places, trois fauteuils et quatre chaises. Chaque pièce décorée d’un éventail dans le dossier.Estimate: € 400/600 -
#576
Twee fauteuils met poten van gesculpteerd notenhout met gecapitonneerde stoffen bekleding. Kleine beschadiging. XIXe eeuw.
Deux fauteuils aux pieds en noyer sculpté. Recouverts de textile capitonné. XIXe siècle. Petit dégât.Dim. h: 80 cmEstimate: € 60/100 -
#660
Een serie van zes stoelen van wit- en goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met cannage in de rug en fluwelen zit.
Suite de six chaises en bois à patine blanc et or de style Louis XVI. Dossiers cannés, sièges recouvertes de velours.Estimate: € 120/160 -
#476
Een grote eettafel met vier tapse poten en twee laden in de gordel.
Grande table à dîner sur quatre pieds cannelés et à deux tiroirs en ceinture.Dim. b: 197 cmEstimate: € 80/120 -
#606
Een Hollandse vitrine van notenhout met wortelfineer. Onderaan vier laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
Vitrine hollandaise en noyer et ronce. Le bas à quatre tiroirs, le haut à deux portes vitrées.Estimate: € 800/1000 -
#394
Een eikenhouten broodrek met drie niveaus boven de korf.
Panetier en chêne à trois niveaux au dessus d’un bac.Dim. H 160 cmEstimate: € 100/120 -
#366
Een trumeau van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.Dim. H 185 cmEstimate: € 120/200 -
#412
Een eikenhouten nachtkastje met een gesculpteerd paneeldeur met bloemenmotief in de hoeken.
Table de chevet en chêne à une porte sculptée d’un motif floral sur le coins.Dim. H 56 cmEstimate: € 30/40 -
#749
Een houten bijzetmeubel met twee laden in de gordel.
Meuble d’appoint en bois ouvrant à deux tiroirs en ceinture.Dim. b: 107 cmEstimate: € 40/50 -
#712
Een kapstok van gesculpteerd notenhout in de geest van Lodewijk XV.
Porte manteaux en noyer sculpté de style Louis XV.Estimate: € 40/60 -
#3
Een kapstok van gebogen beukenhout in de geest van Thonet.
Porte manteaux en frêne plié dans l’esprit de Thonet.Dim. H 195 cmEstimate: € 20/30 -
#747
Een tuinset van witgelakt metaal, bestaande uit een tafeltje en twee stoelen.
Garniture de jardin en métal laqué blanc comprenant une table et deux chaises.Estimate: € 180/220 -
#316
Een lage buffetkast van mahoniehout in Engelse stijl. XIXe eeuw.
Buffet bas en acajou de style anglaise. XIXe siècle.Dim. b: 145 cmEstimate: € 120/200 -
#336
Twee buffetkasten met opzet van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een paneeldeur en één lade en bovenaan een glas-in-lood deur . Omstreeks 1900.
Deux buffets à deux corps en chêne sculpté de style renaissance. Le bas à une porte au panneau et à un tiroir. Le dessus à une porte au vitrail. Malines, vers 1900.Dim. H 222 cmEstimate: € 120/180 -
#709
Een verlengbare eikenhouten tafel met klapbladen en zes gedraaide poten met bronzen schoeisel op wieltjes. We voegen er vier bijpassende stoelen aan toe.
Table en chêne à abattants et à six pieds tournés chaussés de bronze et sur roulettes. Nous ajoutons quatre chaises assorties.Estimate: € 80/100 -
#421
Een designstoel van roodgelakt hout en metaal.
Chaise design en bois laqué rouge et métal.Dim. h: 84 cmEstimate: € 30/40 -
#702
Een bureau in art decostijl van imitatiefineer met twee laden.
Bureau de style art déco en placage, ouvrant à deux tiroirs.Dim. l: 138 cmEstimate: € 400/450
Other lots in this auction
-
#652Roman
“Naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd 10/15.
“Nu”. Litho. Signée et numérotée 10/15.Dim. 54 x 42 cmEstimate: € 60/80 -
#241
Een ovale Louis-Philippe vaas met vierkant voetstuk van veelkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt met het Sèvres-symbool in blauw onder glazuur. Een schilfer aan de voet.
Vase ovale de style Louis-Philippe en porcelaine polychrome et dorée. Piédouche carré. Marque au symbole de Sèvres sous la base en bleu sous couverte. Eclat au pied.Dim. H. 41 cmEstimate: € 200/240 -
#647
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk.
Paire de vases en faïence de Satsuma.Dim. h: 36 cmEstimate: € 20/40 -
#243
Een dagobertstoel van gebeeldhouwd notenhout. XIXde eeuw.
Chaise dagobert en noyer richement sculpté. XIXe siècle.Dim. H 110 cmEstimate: € 200/300 -
#452
“Plattelandszicht met hooimijten”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘P. Sibille’ & “Papenkasteel te Ukkel” Inkttekening op papier. Gesigneerd ‘Jean Fraiture’.
“Vue de campagne aux meules de foin”. Aquarelle sur papier. Signée P. Sibille et “Papenkasteel te Ukkel”. Dessin à l’encre sur papier. Signé Jean Fraiture.Dim. 35 x 27 & 30 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#108Keralux
Een achthoekige dekselvaas van zachte pasta met een gedrukt bloemendecor.
Potiche en pâte tendre à panse rainurée et à décor de fleurs imprimé. Marque sous la base.Dim. h: 53 cmEstimate: € 40/60 -
#458
Een messingen bel met een afbeelding van een draak in reliëf in een ebbenhouten houder.
Cloche en laiton décorée d’un dragon en reliëf et à support en ébène.Estimate: € 20/30 -
#569Hippoliet Van Heesvelde
“Landschap”. Olieverf op gemaroefleerd doek.
“Paysage”. Huile sur toile marouflée.Dim. 48 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#42
Vier schilderijtjes: “Rozentuil”. Olieverf op ovaal paneel. Gesigneerd J. Willems (30 x 26 cm). “Paar Stillevens”. Olieverf op paneel. Gesigneerd J. Veugaete (13 x 10 cm). “Vijver in het bos”. Olieverf op board. Toegeschreven aan H. Rudesuhl. “Bosrivier in de winter”. Olieverf op paneel. (25 x 28 cm).
Quatre petits tableaux: “Bouquet de roses”. Huile sur panneau ovale. Signé J. Willems (30 x 26 cm). Paire de natures mortes. Huile sur panneau. Signés J. Veugaete (13 x 10 cm). “Etang dans le bois”. Huile sur carton. Attribué à H. Rudesuhl. “Paysage rupestre en hiver”. Huile sur panneau. ( 25 x 28 cm).Estimate: € 100/120 -
#729
Drie verschillende koekoeksklokken van gepolychromeerd hout.
Trois pendules coucou différentes en bois polychrome.Estimate: € 30/50 -
#530
Een brievenopener van gesculpteerd ivoor, versierd met een olifantenkop en korenaren. Omstreeks 1900.
Coupe papier en ivoire sculpté décoré d’une tête d’éléphant et des brins d’orge. Vers 1900.Dim. L. 32,5 cmEstimate: € 40/50 -
#754
Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 170 x 93 cmEstimate: € 500/500