Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een commode van mahoniehoutfineer met drie in accolade gebogen laden.

Een commode van mahoniehoutfineer met drie in accolade gebogen laden.

Commode en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs en accolade.
Dim. b: 115 cm
SKU: 2609170620.
Category: Meubel.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #620
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #606

    Een tweeledige vitrinekast met bovenaan drie deuren met in facet geslepen glas en onderaan twee laden en twee deuren.

    Une vitrine en deux parties: le dessus à trois portes à verre taillé en facette, le dessous à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #646

    Een verlengbare eikenhouten tafel.

    Une table à rallonge en chêne.
    No longer available
    Dim. b: 190 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #366

    Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Un fauteuil en bois patiné blanc style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #580

    Een gebombeerde commode van grijsgepatineerd hout met twee laden en een rood marmeren blad, versierd met fraai bronsbeslag in de vorm van Hermenfiguren en guirlandes.

    Commode bombée en bois patiné gris ouvrant à deux tiroirs et avec tablette en marbre rouge. Montures jolies en bronze en forme de mascarons et de guirlandes.
    No longer available
    Dim. l: 144 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #226

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en met een grijsgeaderd wit marmeren blad. In het opzet twee gebogen naast één vlakke gevitreerde deur met facetgeslepen ruitjes.

    Buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et avec tablette en marbre blanc veiné gris. Le dessus à deux portes galbées flanquant une porte vitrée aux vitres taillées en facette.
    No longer available
    Dim. h: 206 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #206

    Een groot art nouveau buffet met onderaan drie laden en drie paneeldeuren met aan weerskanten een afgeronde uitsparing met legplank. Bovenaan twee gevitreerde deuren naast een centraal open vak.

    Un buffet Art Nouveau. Le dessous à trois tiroirs et à trois portes. Le dessus à deux portes vitrées flanquant une étagère centrale.
    No longer available
    Dim. 200 x 253 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #565

    Een lederen driezitsbank.

    Un canapé en cuir pour trois personnes.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #655

    Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.

    Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #626

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #216

    Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.

    Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 162 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #645

    Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.

    Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #616

    Een grote grenenhouten bibliotheek met onderaan vijf paneeldeuren en drie laden. Het bovenstuk met legplanken. Slijtage.

    Une bibliothèque en sapin avec en dessous cinq portes et trois tiroirs. Le dessus en étagères. Usagé.
    No longer available
    Dim. 270 x 300 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #520

    Een paar kleine bijzetkastjes met een lade en een deur en smeedijzeren hengsels.

    Deux petites armoires avec tiroir, porte et une anse en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #434

    Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.

    Deux fauteuils en chêne avec sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #213

    Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.

    Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 168 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #585

    Een commode tombeau van palisanderhoutfineer met twee laden, versierd met een bloemenmotief in marketterie en bovenaan met beige marmeren blad.

    Commode tombeau en placage de palissandre ouvrant à deux tiroirs décorés de fleurs en marquetterie, tablette en marbre beige.
    No longer available
    Dim. b: 116 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #590

    Een art nouveau tafel met zes bijbehorende stoelen van gesculpteerd eikenhout. Tafel met twee verlengbladen.

    Une table à rallonges (deux pièces) Art Nouveau avec six chaises assorties en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 137 x 98 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #546

    Een eikenhouten eendeurskastje.

    Meuble à une porte en chêne.
    No longer available
    Dim. 91 x 89 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.

    Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #416

    Een paar armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Deux fauteuils en bois patiné blanc, style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #720

    Een mahoniehouten tea table op centrale driepoot.

    Une table à thé en acajou sur un pied central à trois pattes.
    No longer available
    Dim. Ø: 75 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #786

    Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.

    Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #730

    Een zgn. opiumtafel van hardhout.

    Une table à opium en bois exotique.
    No longer available
    Dim. 42 x 94 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #223

    Een eikenhouten rolbureau met twee ladenblokken met telkens vier laden en een uitschuifbaar blad.

    Un bureau à rouleau avec deux blocs avec quatre tiroirs et une tablette glissante.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #32

    “Langgevelhoeve”. Aquarel.

    “Ferme à façade longue”. Aquarelle.
    No longer available
    Dim. 5 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #271
    Longwy

    Een bureaustel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Garniture de bureau en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. b: 36 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #411
    Singer

    Een kleine miniatuur naaimachine.

    Machine à coudre miniature.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #535

    Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.

    Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.
    No longer available
    Dim. 101 x 91 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #505

    Een commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee grote en twee kleine laden.

    Commode de style Louis XVI ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 108 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #87

    Een amfoorvaas van Belgisch aardewerk met een decor van een koning en een kasteel.

    Vase amphore en faïence belge à décor d’un roi et d’un château.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #371

    Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.

    Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #161
    Schatz

    Een Duitse 1000-dagen klok in originele doos. Triberg, Zwarte Woud. Met originele sleutel.

    Pendule allemande au mouvement 1000 jours. Avec boîte et clé d’origine . Triberg, Forêt noire.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #261
    Louis Vuitton

    Een oude toiletzak van leder.

    Sac de toilette ancien en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #809

    Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.

    Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 76 x 88 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #711

    Een Bembebeeldje van gesculpteerd hout. D.R.Congo. Ingevoerd uit Burundi.

    Statuette en bois sculpté. Bembe, R.D. du Congo. Importée de Burundi.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #103

    Kort zwaard. Lederen schede met koper beslag.

    Sabre court et son fourreau renforcé de cuivre.
    No longer available
    Dim. L: 71,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More