#248Een tafellamp in Tiffany stijl met enkele stukjes van het glas gebroken en de voet geschilderd.
A table lamp in Tiffany style with some pieces of glass broken and the base painted.No longer availableOnline onlyDim. h 55 x Ø 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#76Een lot vintage camera-apparatuur uit de 20e eeuw, bestaande uit een Voigtländer V.P. twin-lens meetzoekercamera met Compur-lens (1930-1940), een Bell & Howell 8mm filmcamera model 134 van metaal en bakeliet (ca. midden 20e eeuw), en een Agfa Synchro-Box camera van zwart metaal met lederen bekleding (ca. midden 20e eeuw). Bijgevoegd wat andere toebehoren.
A lot of vintage camera equipment from the 20th century, including a Voigtländer V.P. twin-lens rangefinder camera with Compur lens (1930-1940), a Bell & Howell 8mm film camera model 134 of metal and bakelite (circa mid-20th century), and an Agfa Synchro-Box camera of black metal with leather covering (circa mid-20th century). Additional accessories included.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#245Een antiek houten schabbenrekje.
An antique wooden wall shelf.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 58,5 x 12,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#50Marc SleenEen lot van 20 Nero strips, nieuwe uitgave.
A lot of 20 Nero comic strips, new edition.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#181Een set van 2 handbeschilderde zwart metalen vaasjes.
A set of 2 hand-painted black metal vases.No longer availableOnline onlyDim. h 15 x Ø 15 cmEstimate: € 10 / 20 -
#88Een lot van 17 boeken over antiek.
A lot of 17 books on antiques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#266Jommeke Jef NysEen lot van 16 oude Jommeke strips.
#9Capodimonte“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
A lot of 3 vintage board games, consisting of; Kleur Bekennen, Jumbo-Jet & Money-Maker.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60