#275Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor.
#284Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
#266Jommeke Jef NysEen lot van 16 oude Jommeke strips.
#36Een lot van 2 vintage schalen in Murano stijl.
A lot of 2 vintage bowls in Murano style.No longer availableOnline onlyDim. 25,5 & 15,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#268Een vintage glazen pique-fleur met verzilverde ring. Onderaan gemerkt, “Made in England”.
A vintage glass flower frog with a silver-plated ring. Marked at the bottom, "Made in England."No longer availableOnline onlyDim. 9 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#236Een paar kandelaars van verguld messing.
#218Een glazen stolp met een wassen madonna beeld.
#244Een massief eiken houtgesculpteerde kinderstoel met biezen zitting.
Sculpted solid oak children’s chair with a rush seat.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 37 x 30 cmEstimate: € 10 / 20 -
#181Een set van 2 handbeschilderde zwart metalen vaasjes.
A set of 2 hand-painted black metal vases.No longer availableOnline onlyDim. h 15 x Ø 15 cmEstimate: € 10 / 20 -
A jug made of Belgian earthenware with a gray-green glaze in drip technique. Small damage to the bottom edge.No longer availableOnline onlyDim. H. 23 cmEstimate: € 20 / 30