#103
Een oude rode koperen koetslamp.
An old red copper carriage lamp. -
#230
#95
Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
A hand-painted Chinese Canton vase in porcelain, famille rose. -
#158Louis Peeters
“Paarden naar het werk”, een ets toegeschreven aan Louis Peeters.
"Horses at Work," an etching attributed to Louis Peeters. -
#112
Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base. -
#58
Een lot van 3 koperen kandelaars.
A lot of 3 copper candlesticks. -
#83
Een lot Satsuma-stijl aardewerk met vergulde en polychrome decors. Twee diverse ronde zalfdozen (een deksel hersteld), een schotel met krijgerdecor (randherstelling), een theepotje zonder deksel, een klein wierookvaatje (kleine randschade), 5 + 3 schoteltjes.
A lot of Satsuma-style earthenware with gilded and polychrome decorations. Includes two assorted round ointment boxes (one lid repaired), a dish with warrior decoration (edge restoration), a teapot without lid, a small incense burner (minor edge damage), and 5 + 3 saucers. -
#138
“Vogel stilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Gaatje in het doek en verfschade bovenaan.
#36
“Vlucht uit Egypte”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Flight from Egypt". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#133
Een vintage camera; Afga Billy Record II in lederen tasje.
A vintage camera; Afga Billy Record II in leather case. -
#12
Een set van 3 paar porseleinen sushi bordjes in de vorm van vissen.
A set of 3 pairs of porcelain sushi plates in the shape of fish. -
#161
“La veuve et son curé”, een gravure.
"The widow and the priest", an engraving.