Other lots in this auction
-
#488
Een biscuit menuhouder versierd in pasteltinten met een jonge vrouw die een bord met een groene guirlande flankeert. Omstreeks 1900. Heel fijn werk, klein bakfoutje in de basis. Genummerd 2633.
Un porte-menu en biscuit décoré dans les tons pastel d'une jeune femme flanquant une assiette avec une guirlande verte. Circa 1900. Très beau travail, petit défaut de cuisson à la base. Numéroté 2633.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 50/80 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zonnig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme ensoleillée. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 c 46 cmEstimate: € 60/80 -
#345
“Aristoloche Bladeren.” Wandtapijt met voorstelling van vogels en dieren in een omgeving van koolbladeren.
Feuilles d'Aristoloche. Tapisserie représentant des oiseaux et des animaux dans un environnement de feuilles de chou.No longer availableDim. 172 x 131 cmEstimate: € 80/120 -
#580
Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#705
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#553
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 50/70 -
#671
Een lot boeken:- “Biografie & bibliografie Willy Vandersteen” Twee banden in stofhoes.- Jubileumuitgave 25 jaar Suske en Wiske.- Twee verzamelalbums van Guust Flater.
Lot de livres : - Biographie & bibliographie Willy Vandersteen Deux reliures sous couverture anti-poussière. - Edition anniversaire 25 ans Suske en Wiske. - Deux albums de compilation par Guust Flater.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#454
“Flamencodanseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Danseuse de Flamenco. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#561Kaiser, Germany
Een balustervaas met meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre avec porcelaine multicolore et dorée. Marqué sur le fond.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#613
Een lot van zes verschillende Afrikaanse beelden.
Un lot de six statues africaines différentes.No longer availableDim. h: 18 - 48 cmEstimate: € 120/160 -
#39
Een merklap uit 1828.
Un échantillonneur de 1828.No longer availableDim. 36 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#587
Twee messingen tabaksdozen. XVIIIe/ XIXe eeuw.
Deux boites à tabac en laiton. XVIIIe/XIXe siècle.No longer availableDim. b: 11,5 cmEstimate: € 70/100