#183Drie kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
#69Drie beeldjes van meerkleurig biscuit (één beschadigd) en een gegoten plaasteren herdertje.
#56“Straatscène met kar”. Potloodschets. Draagt een handtekening: P. Joostens.
#77GDV, BruèreEen porseleinen vijzel met stamper.
#195Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.
#140Louis Belen“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 40 / 60 -
#242Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#86Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
#180Lammers“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Voiliers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#166A. De SeckPaar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paire de vues de parc. Huile sur panneau. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 30 / 50