Other lots in this auction
-
#21Henri Mathias Baltasar - Florence
Een sober harmonium in eikenhouten kast. In werkende staat. Eerste helft XXe eeuw.
Un harmonium sobre dans une armoire en chêne. En état de fonctionnement. Première moitié du XXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 86 x 97 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#86
Antieke Lodewijk XV armstoel van gebeeldhouwd eikenhout met bloemenversiering aan de rugleuning, zitting opnieuw bekleed met blauw fluweel. Klauwpoten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 120/200 -
#75
Een eenvoudig ovaal bijzettafeltje op tapse poten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 45 x 52 x 39 cm -
#1
Een donkergepatineerde tafel met twee klapbladen en op gedraaide poten.
Une table patinée foncée avec deux abattant et sur des pieds tournés.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 96 x 45 + 57 cmEstimate: € 100/120 -
#94
Een kleine messingen wandconsole met spiegelblad en wandspiegel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#76
Een Chinees hardhouten sokkel met een roze marmeren blad.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. Ø: 45 cm -
#8
Een klein bureautje met vijf laden en twee uitschuifbare schrijfbladen. Lederen blad beschadigd.
Un petit bureau avec cinq tiroirs et deux surfaces d'écriture coulissantes. Dessus en cuir endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 58 x 115 cmEstimate: € 120/200 -
#2
Een paar uit drie delen opgebouwde zuiltjes van meersoortig marmer.
Une paire de colonnettes en trois pièces en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 60 cmEstimate: € 260/280 -
#7
Een verlengbare ovale Engelse tafel met tapse poten en op wieltjes. Met verlengblad.
Table ovale anglaise à allonge. Pieds gaines sur roulettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. 144 x 115 + 60 cmEstimate: € 100/120 -
#23
Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.
Un porte-parapluie en cuivre avec un décor à motifs d'après Teniers.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 83 cmEstimate: € 30/40 -
#48
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#49
Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400/600