#27
Twee paar kandelaars van rood koper.
#82
Een messingen melkkan.
#264Imhof
Een messingen schouwklokje. Zwitserse makelij.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 20/30 -
#15
Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.
Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. b: 48 cmEstimate: € 30/40 -
#229
Een lot van vier klokjes.
Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#77
Een vaasje en een theepotje van koper.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10/15 -
#314John warmink
Een replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cmEstimate: € 30/40 -
#312
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 27 cm (z.s.)Estimate: € 20/30
#14
Un homme-oiseau en bois sculpté. Nous ajoutons deux petits plats en bois noir laqué, décor peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 80/100 -
#71Mouzin Lecat & Cie., Nimy
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Estimate: € 25/40 -
#44
Een lot smeedijzer, bestaande uit een goedendag, een drietand, een pannetje met lange steel en een bonenbrandertje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Dim. l: 55 - 180 cmEstimate: € 40/60 -
#151W. Farynhor
#190
“Boerin”. Krijttekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.
“Paysanne”. Dessin à la craie. Signée et datée 1835.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 29 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#306
#127
Een kleine aardewerken theepotje. Chinees werk. Onderaan met stempel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 15/25 -
#224Laurent Moonens
“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#80
Een Aziatisch kortzwaard met een gebeeldhouwde schede en handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 66 cmEstimate: € 25/35 -
#297
“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#12Beloutj
Een Oosters wollen bidkleed.
#103
Veertien boeken uit de reeks “Bestemming in beeld”: Val de Loire I & II, De Griekse eilanden, Schotland, De Canarische eilanden, De Provence en de Camargue, Beieren, Languedoc-Roussillon, Corsica, Tirol, Capri, Sorrento en de Golf van Salerno, Bretagne, Ijsland & Antarctica. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80