#116Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.
#164Gustave Mascart‘Verliefd koppel in het park’, olieverf op paneel. Getekend G. Mascart.
#123Een gietijzeren jardinière op bijhorende sokkel.
#49“Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Stacino en gedateerd ‘39.
#11Een paar verzilverde kandelaars met drie armen, Engelse stijl.
#172‘Bouwvallig schuurtje’, een studie in olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.
#84“Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.
#122Heike DaviesPeriod: 1976 - ....“Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.
#168“Herderinnetje”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.
"Herderinnetje" a bronze statue on a marble base, after Moreau.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 100 / 150