Other lots by Val Saint Lambert
-
#75Val Saint Lambert
Een gegoten kristallen fluitvaas, rood in de massa.
Vase flûte en cristal moulé, rouge dans la masse.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 25/35 -
#13Val Saint Lambert
Een vaasje van koper met een geëtst verguld decor van bloemen en planten. Gemerkt. Bluts en barstjes in blauwe binnenglas. Gemerkt.
Vase en cuivre à décor gravé et doré de fleurs et végétaux. Marqué. Bosse et craquelures du verre intérieur bleu. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 30/50 -
#10Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase de cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cm Ø: 13 cmEstimate: € 20/25 -
#1Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
Plat en cristal incolore à décor satiné d'un tétras lyre. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10/15
Similar lots by type
-
#73
Twee verschillende lampenvoeten van resp. Licht- en donkergroen kristal.
Deux pieds de lampe différents resp. cristal vert clair et foncé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 37 cm (z.k.)Estimate: € 30/50 -
#39Orrefors, Sweden
Een vaas en een schaaltje van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un vase et une coupe en cristal incolore. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27,5 cm Ø: 18 cmEstimate: € 15/25 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#128Murano
Italiaans kristallen schaal met blauw in de massa.
Bol en cristal italien bleu dans la masse.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h13cm x b68cmEstimate: € 30/40 -
#49
Een karafje en een schenkkannetje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Schade aan de buik van het karafje.
Une carafe et une verseuse en cristal taillé et rouge doublé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 35/55 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#134
Twee karaffen van kleurloos glas met geslepen decors. Bijgevoegd zes kleurloze kristallen glazen van Cristal d’Arques.
Deux carafes en verre incolore à décors taillés. Inclus sont six verres en cristal clair de Cristal d'Arques.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 19, 32 & 37 cmEstimate: € 40/60 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#47
Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.
Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 20/25 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur piédouche (endommagement au bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28 -
#231
Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.
Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 15/25 -
#37
Twee stuks kristal, bestaande uit een rookgrijs vaasje en een blauwe asbak.
Deux pièces en cristal, composées d'un vase gris fumé et d'un cendrier bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 8,5 & 15 cmEstimate: € 15/25
Other lots in this auction
-
#77Lladro
“Drie kinderen onder paraplu.” Polychroom aardewerk. Gemerkt onderaan.
"Trois enfants sous un parapluie." Poterie polychrome. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 25/35 -
#235L. Meyer
“Grootouders met baby”, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Grands-parents avec bébé" tableau huile sur panneau, signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 30/50 -
#291
Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.
Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10, 17 & 20 cmEstimate: € 80/120 -
#276
Vaas, groen met afbeelding bloem, Art Nouveau.
Vase, vert avec image de fleur, Art Nouveau.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h38cm x Ø22cmEstimate: € 45/55 -
#104
Wereldbol op sokkel, kunststof.
Globe sur socle, plastique.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø35cmEstimate: € 10/20 -
#102
Een vaas van gesatineerd oranje glas.
Vase en verre orange satiné.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 35/45 -
#87
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
"Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20/25 -
#218
Kleine metalen bowl met gegraveerd decor. Grensgebied Afghanistan/Tadzjikistan. Onderaan gemerkt. Kleine barst.
Petit bol en métal à décor gravé. Bordure Afghanistan/Tadjikistan. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 13,5 cmEstimate: € 50/60 -
#154
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cmEstimate: € 40/50 -
#299
“De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.
"La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 35/45 -
#107
Een 19de eeuws gesculpteerd mannenhoofd.
Tête d'homme sculptée du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 12 cmEstimate: € 50/80