Other lots by Val Saint Lambert
-
#75Val Saint Lambert
Een gegoten kristallen fluitvaas, rood in de massa.
Vase flûte en cristal moulé, rouge dans la masse.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 25/35 -
#13Val Saint Lambert
Een vaasje van koper met een geëtst verguld decor van bloemen en planten. Gemerkt. Bluts en barstjes in blauwe binnenglas. Gemerkt.
Vase en cuivre à décor gravé et doré de fleurs et végétaux. Marqué. Bosse et craquelures du verre intérieur bleu. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 30/50 -
#10Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase de cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cm Ø: 13 cmEstimate: € 20/25 -
#1Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
Plat en cristal incolore à décor satiné d'un tétras lyre. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10/15
Similar lots by type
-
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#47
Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.
Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 20/25 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#37
Twee stuks kristal, bestaande uit een rookgrijs vaasje en een blauwe asbak.
Deux pièces en cristal, composées d'un vase gris fumé et d'un cendrier bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 8,5 & 15 cmEstimate: € 15/25 -
#73
Twee verschillende lampenvoeten van resp. Licht- en donkergroen kristal.
Deux pieds de lampe différents resp. cristal vert clair et foncé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 37 cm (z.k.)Estimate: € 30/50 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#39Orrefors, Sweden
Een vaas en een schaaltje van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un vase et une coupe en cristal incolore. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27,5 cm Ø: 18 cmEstimate: € 15/25 -
#49
Een karafje en een schenkkannetje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Schade aan de buik van het karafje.
Une carafe et une verseuse en cristal taillé et rouge doublé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 35/55 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur piédouche (endommagement au bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28 -
#128Murano
Italiaans kristallen schaal met blauw in de massa.
Bol en cristal italien bleu dans la masse.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h13cm x b68cmEstimate: € 30/40 -
#231
Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.
Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 15/25 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#134
Twee karaffen van kleurloos glas met geslepen decors. Bijgevoegd zes kleurloze kristallen glazen van Cristal d’Arques.
Deux carafes en verre incolore à décors taillés. Inclus sont six verres en cristal clair de Cristal d'Arques.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 19, 32 & 37 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#34
Een lot medailles en herdenkingsplaquettes van brons en andere materialen. 12 stuks.
Lot de médailles et plaques commémoratives en bronze et autres matériaux. 12 pièces.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 25/35 -
#67
Een antieke fotocamera. Omstreeks 1905. In tas.
Un appareil photo ancien. Vers 1905. dans son étui.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Estimate: € 30/50 -
#172
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd.
Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40/45 -
#127
Schaaltje Boheems, glas en blauw.
Bol Bohème, verre et bleu.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h11cm x b23cmEstimate: € 25/45 -
#62
Biscuit vaasje wit, bloemen/vogel tekeninggemarkeerd Kaiser, W Germany - 468/19.
Vase en biscuit blanc, dessin fleur/oiseau marqué Kaiser, W Germany - 468/19.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h19cm Ø10,5cmEstimate: € 15/25 -
#40
Twee beeldjes van muzikanten van veelkleurig buffelhoorn, een dito kannetje (Peruviaans werk) en een paar kandelaars in de vorm van gestileerde vogels in turkoois, parelmoer en bitumen (Mexicaans werk, op beklede sokkeltjes).
Deux figurines de musiciens en corne de buffle multicolore, une verseuse idem (travail péruvien) et une paire de bougeoirs en forme d'oiseaux stylisés en turquoise, nacre et bitume (travail mexicain, sur socles couverts).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#258
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35/45 -
#186
“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
"Guan Yin avec lotus". Une figurine en porcelaine blanche monochrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60/100 -
#210
“Landschap met bos en molen”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd onderaan.
"Paysage avec forêt et moulin", huile sur panneau, signé illisible en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h38cm x b50cmEstimate: € 35/50 -
#190
“Rokende Arabische man”. Aquarel op papier. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
"Homme arabe fumant". Aquarelle sur papier. Sans signature. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#253Goebel, Germany
“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 20/30