Similar lots by type
-
#145
Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
Une paire de presse-papiers en verre italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#173
Een geslepen fluitvaasje op een voet van arduin en verguld messing.
Vase flûté en verre gravé sur base en laiton doré et pierre de taille.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#282
Een pique-fleurs van amberkleurig glas en een driehoekige vaas van olijfgroen glas. Respectievelijk Belgisch en Boheems.
Un pique-fleurs en verre ambré et un vase triangulaire en verre vert olive. respectivement belge et bohème.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#221
Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableOnline onlyDim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75 / 100 -
#257
Een limonadekan van mauve Booms glas.
Un pichet de limonade en verre mauve de Boom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#77
Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 100 / 120 -
#38
Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.No longer availableOnline onlyDim. h: 81 cmEstimate: € 25 / 45 -
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15 / 20 -
#250
Een kleine tazza van Boheems glas met blauwe kelk en met gouden rand, versierd met bloemen.
Un petit vase tazza en verre de Bohême avec un calice bleu et une bordure dorée, décoré de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14 cm Ø: 16,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#55
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 160.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#283
“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#44
“Vrouwelijk naakt”. Een geglazuurd aardewerken beeldje. Jaren ‘30. Haarscheur in het glazuur in het been.
"Nu féminin". Figurine en terre vernissée. Les années 30. Cheveu dans l'émail de la jambe.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20 / 30 -
#43A. Wirtz
“Stilleven met narcissen”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.
« Nature morte aux jonquilles ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#236René De BaugniesPeriod: Leuven 1869 - Elsene 1962
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#21
Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Randschade aan het deksel.
Une salière en faÏence de France à trois récipients. Dégats au couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#213
Een lot Europees porselein, bestaande uit een apothekerspot, een klein Limogesvaasje en een bordje.
Lot de porcelaine européenne, composé d'un pot de pharmacie, d'un petit vase de Limoges et d'une assiette.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 14 cm Ø: 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#279
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#32
Drie werken bestaande uit: Don Quichote, een djembéspeler en “De vlucht”. Gesigneerd rechts onderaan. Vochtschade.
Trois œuvres composées de : Don Quichote, un joueur de djembé et « L'Envol ». Signé en bas à droite. dommages causés par l'humidité.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35 cm, 47 x 30 cm en 20 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#201
Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, getooid met een ruiter. Achterpootjes manco. Met sleutel, zonder slinger.
Une pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée d'un cavalier. Pattes arrière manquantes. Avec clé, sans balancier.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#144
Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288
Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.
Une paire de firebucks en fonte en forme de sphinx.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 100