Similar lots by type
-
#257
Een limonadekan van mauve Booms glas.
Un pichet de limonade en verre mauve de Boom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 20/25 -
#38
Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.No longer availableOnline onlyDim. h: 81 cmEstimate: € 25/45 -
#145
Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
Une paire de presse-papiers en verre italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 25/35 -
#282
Een pique-fleurs van amberkleurig glas en een driehoekige vaas van olijfgroen glas. Respectievelijk Belgisch en Boheems.
Un pique-fleurs en verre ambré et un vase triangulaire en verre vert olive. respectivement belge et bohème.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 25/35 -
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15/20 -
#77
Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 100/120 -
#55
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 160.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 220/240 -
#250
Een kleine tazza van Boheems glas met blauwe kelk en met gouden rand, versierd met bloemen.
Un petit vase tazza en verre de Bohême avec un calice bleu et une bordure dorée, décoré de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14 cm Ø: 16,5 cmEstimate: € 20/25 -
#221
Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableOnline onlyDim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75/100 -
#173
Een geslepen fluitvaasje op een voet van arduin en verguld messing.
Vase flûté en verre gravé sur base en laiton doré et pierre de taille.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#37
“Chasseur aux écoutes”. Een Franse lithografie naar Charles Vernet.
"Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 37 cmEstimate: € 20/30 -
#52Schwarzenhammer
Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20/30 -
#249J. Andries
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#11
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Un vase en terre vernissée multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 32,5 cmEstimate: € 20/30 -
#81
Een zittende Thaise Boeddha van brons.
Bouddha assis en bronze. Travail thailandais.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#2
“Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).
“Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#291Fez.
“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#49J. Waelput
“Berglandschap met wandelaar en hond.” Gouache en grafiet op papier. Gesigneerd.
"Paysage de montagne avec randonneur et chien." Gouache et mine de plomb sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 36 cm x 26 cmEstimate: € 20/25 -
#54
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.
Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 30/40 -
#292MattelPeriod: 1993-1994
Een lot bestaande uit een Barbiehuis (nog te assembleren) inclusief meubels en andere diverse toebehoren uit 1993, een barbie “white and gold dune buggy” uit 1994, zes barbiepoppen en vijf actionmanpoppen met diverse outfits. Gebruikssporen.
Lot composé d'une maison Barbie (à monter) comprenant des meubles et autres accessoires divers de 1993, une Barbie "buggy des dunes blanc et or" de 1994, six poupées barbie et cinq action man dolls avec diverses tenues. traces d'utilisation.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60 -
#165
Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.
Un tapis de laine noué à la machine. Fabrication belge.No longer availableOnline onlyDim. 151 x 68 cmEstimate: € 20/30 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35