Other lots by Val Saint Lambert
-
#21Val Saint LambertEen kleurloos glazen coupe, model Noëmie. Gemerkt.
Un coupé en verre incolore, modèle Noëmie. marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#41Val Saint LambertTwee zeshoekige asbakken van geslepen kleurloos kristal, beide met stamper. Gemerkt onderaan. Eén met kleine schilfer aan de binnenrand.
Deux cendriers hexagonaux en cristal incolore taillé, tous deux avec pilon. Marqué en bas. Une avec petit éclat sur le bord intérieur.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 & 16 cmEstimate: € 20 / 25 -
#138Val Saint LambertEen asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
Un cendrier en cristal doublé vert clair. Marqué en bas. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#134Een reeks van acht kristallen glazen met groene kelken.
Un ensemble de huit verres en cristal avec des calices verts.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#240Eduard Van der MeerPeriod: 1846 - 1889“Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#260“Portret”. Aquarel op papier. Gedateerd 1917. Met een opdracht en gesigneerd;
"Portrait". Aquarelle sur papier. Daté 1917.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#270Een lot van drie kleine aquarelletjes op papier. Omstreeks 1900.
Un lot de trois petites aquarelles sur papier. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#126Drie vaasjes van blauw wit Delfst porslein.
Trois vases en porcelaine de Delft bleu et blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 16,5 en 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#225GoebelTwee koolmeesjes en een spreeuw van porselein. Onderaan gemerkt.
Deux mésanges charbonnières et un étourneau en porcelaine. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 7 cmEstimate: € 15 / 25 -
#177Een lot bestaande uit een woestijnroos, een kwartsformatie en twee stukkel koraal.
Lot composé d'une rose du désert, d'une formation de quartz et de deux morceaux de corail.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#146Pierre PaulusPeriod: 1881 - 1959“Mijnwerker”. Een ets. Gesigneerd in de plaat.
"Mineur". Une gravure. Signé dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#133Een glazenservies met gekleurde kelken. Vier modellen. Zuid-Amerika.
Un verre serti de calices colorés. Quatre modèles. Amérique du Sud.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#221Acht geslepen glazen wijnglazen met gekleurde kelken. Jaren ‘70. Eén licht beschadigd aan de voet, één met kleine schilfer aan de kelk.
Huit verres à vin en verre taillé avec calices colorés. années 70. Une légèrement abîmée au pied, une avec petit éclat au calice.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm Ø: 9 cmEstimate: € 25 / 30 -
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
Une chaise d'enfant patinée blanche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#38Een koffiepot, een melkpot en een suikerpot van Limogesporselein.
Une cafetière, un pot à lait et un sucrier en porcelaine de Limoges.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 15 / 20

