Other lots in this auction
-
#257Paul Ibou (Paul Vermeersch)Period: °Borgerhout, 1939
“12 owl variations”. Een kunstuitgave met zes gekleurde en uitgesneden pagina’s die twaalf verschillende uilenkoppen vormen. Met drietalige colofon in blinddruk. Ed. Multi-art Press International. Antwerpen, 1970. Door de kunstenaar gesigneerd en genummerd 110/900.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/50 -
#33
“Personages bij een boerderij”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22 x 24 cmEstimate: € 45/60 -
#46Kaiser w. Germany
Een dekselvaas en een schotel van porselein met Japans decor. Onderaan gemerkt Kaiser.
Un vase avec couvercle et une soucoupe en porcelaine à décor japonais. Marqué Kaiser en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 33 cm Ø 31,5 cmEstimate: € 30/35 -
#279
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#30
Een dekselvaas van Chinees porselein met decor van opschriften. Gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 40/60 -
#255
Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#109
Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.
Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10- 24 cmEstimate: € 25/35 -
#239
“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
“Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 32 & 33 x 43 cmEstimate: € 20/25 -
#125
Een lot bestaande uit een paraplubak en zes wandelstokken met diverse handvatten waaronder buste van athena in kunststof, twee drakenkoppen, enz. Een met een restauratie aan het handvat.
Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 88 x 35 cmEstimate: € 140/240 -
#47Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Veldwijk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 11/75.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 11 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#202Kaiser
“Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.
No longer availableOnline onlyDim. L. 50 cmEstimate: € 15/25 -
#242
Een theepot en een kopje met schotel van Meissenporselein. Het eerste stuk met blauw-wit en verguld decor, het tweede met meerkleurig en verguld bloemendecor. beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 23 & 7 cmEstimate: € 30/35