#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#134ToricelliEen barometer - thermometer op houten muurplank.
#191Paar messingen appliques in Lodewijk XVI-stijl.
#101Een lot Chinees aardewerk, bestaande uit een paar vaasjes met decors van kraanvogels, een geglazuurde tempelleeuw (enkele kleine schilfers) en vier terracotta soldaten en een paard.
Lot de poterie chinoise, composé de quelques vases à décors de grues, d'un lion de temple vernissé (quelques petits éclats) et de quatre soldats en terre cuite et d'un cheval.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#162“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
#288Een lampenvoet, versierd met een verguld koperen voorstelling van het masker van Toetanchamon op een zwart houten basis.
#39“Personages”. Een paar geglazuurd aardewerken kunstwerkjes.
#267“Le maître de guitare”. Een XIXe eeuwse gravure.
"Les filles de fleurs". Trois figurines en porcelaine espagnole. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 - 30 cmEstimate: € 30 / 40