Other lots in this auction
-
#160Een paar olielampjes van messing met lampglazen gemerkt Belgique.
A pair of brass oil lamps with lampshades marked Belgique.No longer availableOnline onlyDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 45 -
#167Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.
A tobacco jar made of blue and white earthenware with a brass lid. Marked Goedewaagen at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#110Een lot van vier biersteinen. Waaronder één van gegoten glas.
A lot of four beer steins, including one made of cast glass.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#224Een metalen tafellamp.
A metal table lamp.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cmEstimate: € 20 / 25 -
#79Een oud porseleinen schenkkannetje met florale motieven deels in goudverf handbeschilderd. Onderaan genummerd.
An old porcelain jug with floral motifs partially hand-painted in gold paint. Numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#246T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#92Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.No longer availableOnline onlyDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#193Gallia (Christofle)WiskemannEen lot van 5 verzilverde schalen waaronder Gallia, Wiskemann e.a..
A lot of 5 silver-plated bowls including Gallia, Wiskemann, and others.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#91Een varia lot van 6 stuks, kristal en kleurloos glas.
A mixed lot of 6 pieces, crystal and colorless glass.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#135Een oud lederen dokterstasje.
An old leather doctor's bag.No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 39 cmEstimate: € 20 / 30

