Other lots in this auction
-
#38Een lot van 4 kruisbeelden.
A lot of 4 crucifixes.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#103Royal Tettau“Royal Tettau”. Een Duits porseleinen theeservies, bestaande uit 15 kopjes, melkkannetje, suikerpot, theekan en 5 schoteltjes.
"Royal Tettau". A German porcelain tea set, consisting of 15 cups, a small milk jug, a sugar bowl, a teapot, and 5 saucers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#260Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
An adjustable brass lamp base without shade.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#234Val Saint LambertTwee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#12Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.
A set of 2 African heads in wood carving with copper embellishment.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
A leather and polyester writing folder. With fabric cover.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#143Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.
A wine jug made of beige glazed stoneware. Marked Valauris.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
A set of 2 graceful zamac vases, 1 with damage.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 10 / 15 -
#238Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 40, 46 & 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#98Een gevarieerd lot verzilverd metaal met o.a. lepeltjes, zout- peper- en suikerstrooiers, een kannetje, enz.
A varied lot of silver-plated metal including spoons, salt and pepper shakers, sugar shakers, a small jug, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#152Een lot divers archeologische bodemvondsten.
A lot of various archeological ground finds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40

