#47Een lot 21 diverse Suske & Wiske albums.
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#134Een grote kleurloos kristallen coupe, Boheems.
#130Een albasten buste van een meisje.
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#165Een serie van zes glazen versierd met koudgeschilderde decors. Engeland, einde XIXde eeuw.
#83Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.
#30St. Ghislaine BelgiqueEen polychrome porseleinen cachepot met art nouveau bloemdecor. Gemerkt onderaan. Met barstje aan de bovenrand.
A polychrome porcelain cachepot with Art Nouveau floral decoration. Marked on the bottom. With a small crack on the upper rim.No longer availableOnline onlyDim. h 21, Ø 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#44Een lot van 3 glazen karaffen met gebolde stolp.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a crouching figure. African artwork.No longer availableOnline onlyDim. H. 37 cmEstimate: € 409 / 60