#190Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
#135Een oud lederen dokterstasje.
#180“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 35 -
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
#71Een lot van 15 Chinese schaaltjes en kommetjes.
#101Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
#38Een lot van 4 kruisbeelden.
A lot of 4 crucifixes.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 40