Similar lots by type
-
#60Ivoren etui met een schaartje en een vingerhoed, gedeeltelijk 14 karaats geel goud. Herkomst: Vos & Co te Den Haag. Nederlandse keuren, jaren dertig.
Etui en ivoire contenant une paire de ciseaux et un dé à coudre, partiellement en or jaune 14 ct. Provenance: Vos & Co, La Haie. Poinçons néerlandais des années 30.Estimate: € 200 / 300 -
#18Een kleine hangvitrine met één beglaasde deur en schuine zijden. Hollandse stijl.
Petite vitrine à suspendre ouvrant à une porte vitrée et aux pans coupés. Style hollandais.Dim. H.73 cmEstimate: € 40 / 50 -
#367M. Duck“Sedes Sapientiae”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling. In een mooie lijst met schildpadbeschildering uit de tijd.
“Sedes Sapiientiae”. Huile sur toile. Signée. Réparation. Dans un joli cadre d’époque peint à l’écaille.Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#580Kind met een groot Europees hoofd in de armen. Beeldje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk, onderaan gemerkt. Begin XXste eeuw.
Enfant tenant une grande tête européenne. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois. Marque sous la base. Début du XXe siècle.Dim. H. 7 cmEstimate: € 50 / 80 -
#24Vijf schilderijen en gravures:- “Oosterse jonge vrouw met duiven”. Olieverf op doek. Gesigneerd V. Parfondevin (?). 35 x 25 cm. Letsel.- “Het steenstraatje”. Litho. Gesigneerd Van den Bussche in de plaat. 26 x 20 cm.- “Zeilbootrace”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. 18 x 24 cm.- “Avant l’Orage” en “Crépuscule”. Aquarel op papier. Monogram T.B. en 1947. 14 x 22 cm.
Cinq peintures et gravures:- “Jeune Orientale avec ses pigeons”. Huile sur toile. signée V. Parfondevin (?). 35 x 25 cm. Accident.- “Het Steenstraatje”. Litho. Signée Van den Bussche dans la planche. 26 x 20 cm.- “Course de voilier”. Huile sur panneau. Non signé. 18 x 24 cm.- ”Avant l’orage”. et “Crépuscule”. Aquarelle sur papier. Monogramme T.B. et 1947. 14 x 22 cm.Estimate: € 30 / 50 -
#605Een slagtand versierd met gestileerde bloemenranken. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw. Met plexi staander.
Défense décorée de branches fleuries sculptées. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Avec support en plexi.Dim. L. 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#716Een houten sokkel in de vorm van een ronde, gecanneleerde zuil.
Socle ronde en bois cannelé.Dim. H.110 cmEstimate: € 50 / 80 -
#494W. Burns“Sint-Nicolaaskerk en Prins Hendrikkade te Amsterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eerste kwart XXste eeuw.
“Eglise Saint-Nicolas et Quai Prince Henri à Amsterdam”. Huile sur toile. Signée. Première quart du XXe siècle.Dim. 50 x 71 cmEstimate: € 200 / 240 -
#570Ho Tai, zittend. Beeldje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk, onderaan gemerkt. Begin XXste eeuw. Met houten sokkeltje.
Ho Tai assis. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois. Marque sous la base. Début du XXe siècle. Sur socle en bois.Dim. H. 7 cmEstimate: € 50 / 80 -
#599Max AppelboomPeriod: 1924-2003“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.Dim. 100 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#397Een paar geparketteerde dienbladen, handgemaakt ter gelegenheid van het huwelijk van M.V. met F.F. in 1915. Op een van beide: de kostprijsberekening voor hout en lijm t.b.v. 2,47 frank.
Paire de plateaux parquetés, faits à la main à l’occasion du mariage de M.V. et F.F. en 1915. Sur l’un des deux l’addition des frais pour colle et bois s’élevant à 2,47 francs.Dim. 28 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#450Val St-LambertEen gestileerd kruisbeeld van kleurloos kristal. Gegraveerd merk onderaan en met label. Kleine schilfer achteraan.
Crucifix stylisé en cristal incolore. Marque gravée sous la base et étiquette. Petit éclat à l’arrière.Dim. H. 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#758Een gedeeltelijk drankservies van kleurloos geslepen kristal, versierd met een diamantmotief. Bestaande uit drie champagnefluiten, drie rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en twaalf borrelglaasjes.
Service partiel en cristal taillé incolore décoré d’un motif aux diamants. Comprenant trois flûtes à champagne, trois verres à vin rouge, douze à vin blanc et douze goûtes.Estimate: € 40 / 60 -
#585Een Guanyin van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Guanyin en ivoire sculpté. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#760Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit tien champagnecoupes, elf wijnglazen, tien aperitiefglaasjes en elf borrelglaasjes.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant dix coupes de champagne, onze verres à vin, dix verres à l’apéritif et onze goûtes.Estimate: € 40 / 60 -
#408Een ivoren netsuké in de vormvan een poppenschilder. Onderaan gemerkt. Japan, omstreeks 1900.
Netsuké en ivoire représentant un peintre de poupées. Marque sous la base. Japon, vers 1900.Dim. H. 3,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#16Notenhouten spiegel in renaissancestijl. Bovenaan met galerij.
Miroir dans un cadre en noyer de style Renaissance. Surmonté d’une galerie.Dim. H. 137 cmEstimate: € 80 / 100 -
#565Een ivoren beeldje van een gehurkte waterverkoper met een grote kalebas. Onderaan gemerkt. Japans werk, XIXde eeuw.
Sculpture en ivoire représentant un vendeur d’eau accroupi avec une grande gourde. Marque sous la base. Travail japonais, XIXe siècle.Dim. H. 8 cmEstimate: € 400 / 500 -
#742LladroEen hurkend meisje met een schaap. Meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Fille accroupie tenant un mouton. Faïence polychrome. Marque sous la base.Dim. H. 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#590Een ivoren beeldje van een zogende moeder in kleermakerszit. Afrikaans werk, jaren dertig. Gemerkt Zakay. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant une mère allaitant assise en position du lotus. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Marque Zakay. Sur socle en ivoire.Dim. H. 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#22Een fijn gesculpteerde notenhouten bijzetstoel. Bekleed op rug en zit met gebloemd naaldwerk, gebogen klauwpoten vooraan. Einde XIXde eeuw.
Chaise volante en noyer finement sculpté. Dossier et siège recouverts de tapisserie florale. Pieds griffes courbés. Fin du XIXe siècle.Dim. H. 101 cmEstimate: € 40 / 60 -
#575Een ivoren beeldje van een wijze met staf, papierrol en een gans. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant un sage tenant une crosse, un rouleau et un oie. Travail chinois, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.Dim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#595Een ivoren beeldje van een moeder in kleermakerszit met haar kleuter. Afrikaans werk, jaren dertig. Gemerkt Zakay. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant une mère en position de lotus avec son gosse. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Marque Zakay. Sur socle en bois.Dim. H. 24,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#27Paar messingen kandelaars in Lodewijk XIV-stijl.
Paire de bougeoirs en laiton de style Louis XIV.Dim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#715Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 montres différentes.Estimate: € 50 / 100 -
#188Een mahoniehouten naaidoosje met een speldenkussentje op het mansardevormig deksel. XIXe eeuw.
Boîte à ouvrage en acajou. Couvercle de forme Mansard au coussin aux épingles. XIXe eeuw.Dim. b: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#495Een ivoren beeldje van een visser met een net, een mand en twee vissen. Onderaan gemerkt. Japans werk, XIXde eeuw. Met houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant un pêcheur au filet, tenant un panier et deux poissons. Marque sous la base. Travail japonais, XIXe siècle. Avec socle en bois.Dim. H. 15 cmEstimate: € 400 / 500 -
#530Een brievenopener van gesculpteerd ivoor, versierd met een olifantenkop en korenaren. Omstreeks 1900.
Coupe papier en ivoire sculpté décoré d’une tête d’éléphant et des brins d’orge. Vers 1900.Dim. L. 32,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#690Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de dix montres différentes.Estimate: € 50 / 100 -
#522Norbert AttardPeriod: Malta 1961“Bastion walls”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bastion walls”. Lithographie. Signée hors planche.Dim. 31 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623Een paar grote Chinese schotels van blauw en wit aardewerk met een vissendecor. Onderaan gemerkt.
Paire de grands plats en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de poissons. Marques aux versos.Dim. Ø: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#552Romain Malfliet“Vlotbrug-Ebbe-Antwerpen” en “Rede van Antwerpen”. Twee etsen. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat, respectievelijk 68/100 en 15/100.
“Vlotbrug-Ebbe-Antwerpen” et “Rade d’Anvers”. Deux eaux-fortes. Signées et numérotées respectivement 68/100 et 15/100 hors planche.Estimate: € 60 / 100 -
#500Een personage met riksja en een landbouwer. Twee Chinese miniaturen van massief zilver. Onderaan gemerkt.
Personnage avec son pousse-pousse et un paysan. Deux miniatures chinoises en argent massif. Marques sous les bases.Dim. H. 5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#228Een gevarieerd lot meerkleurig porselein, aardewerk en biscuit, bestaande uit heiligenbeeldjes, figuurtjes, enz.
Lot varié de porcelaines, de faïences et de biscuits comprenant des statuettes sacrées, des figurines etc.Estimate: € 90 / 120 -
#324Louis (?) Jacob“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin forestier”. Huile sur toile. Signée.Dim. 80 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#550Een ajour vaasje van gebeeldhouwd ivoor versierd met personages en apen (H. 31 cm), een dito vaasje met een vis in een rietvijver. En twee servietringen, de ene met een krokodil, de andere met een olifant. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Vase ajouré en ivoire sculpté présentant des personnages et des singes (H. 31 cm), un petit vase semblable décoré d’un poison dans un étang aux roseaux. Et deux anneaux à serviette, l’un avec une crocodile, l’autre avec un éléphant. Travail africain, premier moitié du XXe siècle.Estimate: € 50 / 80

