Similar lots by type
-
#22
Een fijn gesculpteerde notenhouten bijzetstoel. Bekleed op rug en zit met gebloemd naaldwerk, gebogen klauwpoten vooraan. Einde XIXde eeuw.
Chaise volante en noyer finement sculpté. Dossier et siège recouverts de tapisserie florale. Pieds griffes courbés. Fin du XIXe siècle.Dim. H. 101 cmEstimate: € 40/60 -
#570
Ho Tai, zittend. Beeldje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk, onderaan gemerkt. Begin XXste eeuw. Met houten sokkeltje.
Ho Tai assis. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois. Marque sous la base. Début du XXe siècle. Sur socle en bois.Dim. H. 7 cmEstimate: € 50/80 -
#605
Een slagtand versierd met gestileerde bloemenranken. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw. Met plexi staander.
Défense décorée de branches fleuries sculptées. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Avec support en plexi.Dim. L. 80 cmEstimate: € 120/200 -
#494W. Burns
“Sint-Nicolaaskerk en Prins Hendrikkade te Amsterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eerste kwart XXste eeuw.
“Eglise Saint-Nicolas et Quai Prince Henri à Amsterdam”. Huile sur toile. Signée. Première quart du XXe siècle.Dim. 50 x 71 cmEstimate: € 200/240 -
#367M. Duck
“Sedes Sapientiae”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling. In een mooie lijst met schildpadbeschildering uit de tijd.
“Sedes Sapiientiae”. Huile sur toile. Signée. Réparation. Dans un joli cadre d’époque peint à l’écaille.Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#408
Een ivoren netsuké in de vormvan een poppenschilder. Onderaan gemerkt. Japan, omstreeks 1900.
Netsuké en ivoire représentant un peintre de poupées. Marque sous la base. Japon, vers 1900.Dim. H. 3,5 cmEstimate: € 50/70 -
#599Max AppelboomPeriod: 1924-2003
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.Dim. 100 x 120 cmEstimate: € 200/240 -
#595
Een ivoren beeldje van een moeder in kleermakerszit met haar kleuter. Afrikaans werk, jaren dertig. Gemerkt Zakay. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant une mère en position de lotus avec son gosse. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Marque Zakay. Sur socle en bois.Dim. H. 24,5 cmEstimate: € 120/200 -
#758
Een gedeeltelijk drankservies van kleurloos geslepen kristal, versierd met een diamantmotief. Bestaande uit drie champagnefluiten, drie rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en twaalf borrelglaasjes.
Service partiel en cristal taillé incolore décoré d’un motif aux diamants. Comprenant trois flûtes à champagne, trois verres à vin rouge, douze à vin blanc et douze goûtes.Estimate: € 40/60 -
#760
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit tien champagnecoupes, elf wijnglazen, tien aperitiefglaasjes en elf borrelglaasjes.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant dix coupes de champagne, onze verres à vin, dix verres à l’apéritif et onze goûtes.Estimate: € 40/60 -
#397
Een paar geparketteerde dienbladen, handgemaakt ter gelegenheid van het huwelijk van M.V. met F.F. in 1915. Op een van beide: de kostprijsberekening voor hout en lijm t.b.v. 2,47 frank.
Paire de plateaux parquetés, faits à la main à l’occasion du mariage de M.V. et F.F. en 1915. Sur l’un des deux l’addition des frais pour colle et bois s’élevant à 2,47 francs.Dim. 28 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#585
Een Guanyin van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Guanyin en ivoire sculpté. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 32 cmEstimate: € 120/200 -
#742Lladro
Een hurkend meisje met een schaap. Meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Fille accroupie tenant un mouton. Faïence polychrome. Marque sous la base.Dim. H. 45 cmEstimate: € 60/100 -
#716
Een houten sokkel in de vorm van een ronde, gecanneleerde zuil.
Socle ronde en bois cannelé.Dim. H.110 cmEstimate: € 50/80 -
#590
Een ivoren beeldje van een zogende moeder in kleermakerszit. Afrikaans werk, jaren dertig. Gemerkt Zakay. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant une mère allaitant assise en position du lotus. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Marque Zakay. Sur socle en ivoire.Dim. H. 23 cmEstimate: € 120/200 -
#565
Een ivoren beeldje van een gehurkte waterverkoper met een grote kalebas. Onderaan gemerkt. Japans werk, XIXde eeuw.
Sculpture en ivoire représentant un vendeur d’eau accroupi avec une grande gourde. Marque sous la base. Travail japonais, XIXe siècle.Dim. H. 8 cmEstimate: € 400/500 -
#575
Een ivoren beeldje van een wijze met staf, papierrol en een gans. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant un sage tenant une crosse, un rouleau et un oie. Travail chinois, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.Dim. H. 16 cmEstimate: € 40/50 -
#450Val St-Lambert
Een gestileerd kruisbeeld van kleurloos kristal. Gegraveerd merk onderaan en met label. Kleine schilfer achteraan.
Crucifix stylisé en cristal incolore. Marque gravée sous la base et étiquette. Petit éclat à l’arrière.Dim. H. 28 cmEstimate: € 50/80 -
#16
Notenhouten spiegel in renaissancestijl. Bovenaan met galerij.
Miroir dans un cadre en noyer de style Renaissance. Surmonté d’une galerie.Dim. H. 137 cmEstimate: € 80/100 -
#580
Kind met een groot Europees hoofd in de armen. Beeldje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk, onderaan gemerkt. Begin XXste eeuw.
Enfant tenant une grande tête européenne. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois. Marque sous la base. Début du XXe siècle.Dim. H. 7 cmEstimate: € 50/80 -
#27
Paar messingen kandelaars in Lodewijk XIV-stijl.
Paire de bougeoirs en laiton de style Louis XIV.Dim. H. 40 cmEstimate: € 30/40 -
#60
Ivoren etui met een schaartje en een vingerhoed, gedeeltelijk 14 karaats geel goud. Herkomst: Vos & Co te Den Haag. Nederlandse keuren, jaren dertig.
Etui en ivoire contenant une paire de ciseaux et un dé à coudre, partiellement en or jaune 14 ct. Provenance: Vos & Co, La Haie. Poinçons néerlandais des années 30.Estimate: € 200/300 -
#24
Vijf schilderijen en gravures:- “Oosterse jonge vrouw met duiven”. Olieverf op doek. Gesigneerd V. Parfondevin (?). 35 x 25 cm. Letsel.- “Het steenstraatje”. Litho. Gesigneerd Van den Bussche in de plaat. 26 x 20 cm.- “Zeilbootrace”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. 18 x 24 cm.- “Avant l’Orage” en “Crépuscule”. Aquarel op papier. Monogram T.B. en 1947. 14 x 22 cm.
Cinq peintures et gravures:- “Jeune Orientale avec ses pigeons”. Huile sur toile. signée V. Parfondevin (?). 35 x 25 cm. Accident.- “Het Steenstraatje”. Litho. Signée Van den Bussche dans la planche. 26 x 20 cm.- “Course de voilier”. Huile sur panneau. Non signé. 18 x 24 cm.- ”Avant l’orage”. et “Crépuscule”. Aquarelle sur papier. Monogramme T.B. et 1947. 14 x 22 cm.Estimate: € 30/50 -
#18
Een kleine hangvitrine met één beglaasde deur en schuine zijden. Hollandse stijl.
Petite vitrine à suspendre ouvrant à une porte vitrée et aux pans coupés. Style hollandais.Dim. H.73 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#91
Een Engels tafelklokje van brons en geel koper in een mahoniehouten kast.
Pendulette de table anglaise en bronze et cuivre jaune et acajou.Dim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#173
Een Chinese vaas van cloisonné op brons met een landschap en twee vogels in reliëf op de buik.
Vase en bronze cloisonné à deux anses imitant le bambou. Sur la panse deux oiseaux en relief. Travail chinois.Dim. H 41 cmEstimate: € 100/150 -
#240
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct et de saphirs jaunes ayant un poids total de ± 1,80 ct.Dim. 5 gEstimate: € 1600/1800 -
#134Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963
“Hoeve bij het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur carton. Signé.Dim. 40 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#394
Een eikenhouten broodrek met drie niveaus boven de korf.
Panetier en chêne à trois niveaux au dessus d’un bac.Dim. H 160 cmEstimate: € 100/120 -
#572
Een geslepen karaf met stop van paars halfkristal.
Carafe en cristal taillé coloré mauve.Dim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#423
Een Chinees juwelendoosje van rode en zwarte lak met een bloemendecor en een spiegeltje.
Boîte à bijoux chinois en laque noir et rouge décorée de fleurs et avec miroir.Estimate: € 20/25 -
#523
Een barometer van gesculpteerd hout, versierd met druivenranken, een vos en een vogel.
Baromètre en bois sculpté décoré de grappes de raisins, d’un renard et d’un oiseau.Dim. h: 72 cmEstimate: € 60/80 -
#687
Een bolle vaas van Chinees porselein met een decor van twaalf eksters op bloeiende takken. Onderaan gemerkt.
Vase sphérique en porcelaine de Chine au décor de douze pies sur des branches fleuries. Marque sous la base.Dim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#347
Een eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan drie laden in de gordel, daaronder twee paneeldeuren. Voluutpoten. XIXde eeuw.
Buffet en chêne de style Louis XV. Trois tiroirs en ceinture au dessus de deux portes pleines. Pieds volutes. XIXe siècle.Dim. H. 115. B. 148 cmEstimate: € 300/500 -
#472Piet BekaertPeriod: 1939-2000
“Tuin”. Litho op papier. Gesigneerd en genummerde buiten de plaat 7/130.
“Jardin”. Litho sur papier. Signée et numérotée 7/130 hors planche.Dim. 64 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#488
Twee terrines van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend en een kat.
Deux terrines en faïence polychrome représentant un chat et une poule. Travail chinois.Estimate: € 120/200