#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#95Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
A lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#106Een lot van 4 schaalmodellen , Burago , 1/18 , 2 x Mercedes , 2 x Jaguar .
#195LongwyEen polychroom porseleinen sierbord, jaren 30 met het wapenschild van Lisieux. Onderaan gemerkt. Genummerd F3205.
A polychrome porcelain decorative plate, 1930s with the coat of arms of Lisieux. Marked at the bottom. Numbered F3205.No longer availableOnline onlyDim. Ø 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#194Een Afrikaanse ceremoniele dolk met houden heft.
#150Maria Innocentia hummelEen porseleinen hummel, genummerd 136/1.
#62Een lot van 6 boeken met oorlogsthema.
A lot of 6 war-themed books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#113Een messingen kandelaar, gemonteerd als lampvoet.
#68Een lot van boeken, kunst, prychologie en andere.
A lot of books, art, psychology and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#34Een recent penseelvaasje in porselein.
#187Een antiek Chinees boekje.
#182Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
A set of 3 dark glass candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. 34cmEstimate: € 25 / 45