Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een coupe van meerkleurig kristal.
Een coupe van meerkleurig kristal.
Val St. Lambert

Een coupe van meerkleurig kristal.

Coupe en cristal polychrome.
Dim. b: 26 cm
SKU: 2710150233.
Category: Kristal.
Auction day: 27 October 2015 19:00
Catalogue #233
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #540
    Val St. Lambert

    Een vaas van gerookt en zwart kristal. Tijdperk art deco. Kleine randschade. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal noir et fumé. Epoque art déco. Petit éclat à la base. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #348
    Val St. Lambert

    Een karaf van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #102
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas op voet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase sur piédouche en cristal. Coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #178
    Val St. Lambert

    Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kristal, roze gekleurd in de massa. De grootste gemerkt met sticker.

    Lot de trois vases différents en cristal taillé colorés rose dans la masse. Le plus grand avec étiquette.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #257
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas met getorste ribben, roze gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal aux côtes torses coloré rose dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #177
    Val St. Lambert

    Een coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #247
    Val St. Lambert

    Een driehoekige coupe en een belletje van groen kristal. Gemerkt.

    Coupe triangulaire et une sonnette en cristal vert. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40

Other lots in this auction

  • #177
    Val St. Lambert

    Een coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Val St. Lambert

    Een coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Val St. Lambert

    Een coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Val St. Lambert

    Een coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Val St. Lambert

    Een coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Val St. Lambert

    Een coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Val St. Lambert

    Een coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Val St. Lambert

    Een coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Val St. Lambert

    Een coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Val St. Lambert

    Een coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Val St. Lambert

    Een coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Val St. Lambert

    Een coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More