#80Baume & Mercier GenèveEen roestvrij stalen dameshorloge met gouden details. Quartz Swiss Made.
A stainless steel women's watch with gold details. Quartz Swiss Made.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
A bowlt in pink and colorless crystal, marked Val St Lambert M. The bowl has a small crack on the inside rim.No longer availableDim. Hoogte 10, Ø 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72‘Le Marché d’esclaves’, olieverf op doek. Naar een werk van Jean-Léon Gérôme, niet gesigneerd. 20ste eeuwse kopie.
#469Mady Lemaire“La Machine.” Litho op papier. Genummerd 1/10. Gesigneerd buiten de plaat.
#473Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.
#401Daum, FranceEen retro ‘Le Mans’ racewagen van kleurloos kristal. Getekend; Daum, France. Minieme schilferschade aan de onderkant.
A retro 'Le Mans' race car in colorless crystal. Signed; Daum, France. Minor flakes at the bottom.No longer availableDim. Lengte 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#442Paul Delvaux“Les oeillets (11.1979)” Litho op papier, E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
"The Carnations (11.1979)" Lithograph on paper, E.A. Signed outside the plate.No longer availableDim. 46 x 39 cmEstimate: € 600 / 800 -
#87Period: 1919Een set van zes zoutvatjes met lepeltjes in casette. Glazen potjes in zilveren voet, gemerkt 800. Met een nettogewicht van 150 gram zilver. Op de doos een gedenkplaatje als geschenk aan Sir Arthur Yap K.B.E. van de Y.M.C.A.
#277Een oude banjo-barometer met waterpas.
An antique banjo barometer with level.No longer availableDim. h 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Steiff, GermanyPeriod: 2006Teddy Petsy, een gelimiteerde heruitgave van de Steiff beer uit 1928. Nr. 641 uit een oplage van 3000 exemplaren.
Teddy Petsy, a limited re-release of the Steiff bear from 1928. No. 641 out of an edition of 3000 copies.No longer availableDim. Hoogte 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#548Een set van drie koperen scheepslampen. Bakboord, stuurboord en toplicht.
A set of three copper ship lamps. Port, starboard, and masthead light.No longer availableDim. Hoogte 23 & 31 cmEstimate: € 50 / 70