#562Renée KempenPeriod: 1914 - 2002“Dorpszicht met figuren”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
#506Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.
#429Simon Cohen‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.
#141Raphael Nannini“Napoleon I”. Een bronzen borstbeeld met donkerbruin patina op groengeaderde marmeren basis. Gesigneerd.
"Napoleon I". A bronze bust with dark brown patina on a green-veined marble base. Signed.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 250 / 400 -
#226Een kleine secretaire in Georgian stijl in 2 delen.
A small secretary in Georgian style in 2 parts.No longer availableDim. 77 x 65 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#168Cenedese, MuranoTwee eenden van massief gegivreerd glas. Gemerkt.
#176Een massief eikenhouten 19e eeuwse deux-corps met paneeldeuren.
#312“Driemaster”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd AmBrose.
#89‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.
#281Val Saint LambertEen tafellamp met kristallen voet, groen in de massa gekleurd, gemerkt.
#577Een vaas van zachte pasta met een bruin en verguld decor van vogels en planten, hals en oren in vlechtwerkimitatie. Basis ontbreekt.
A vase of soft paste with a brown and gilded decoration of birds and plants, neck and handles in braided imitation. Base missing.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 30