#628Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.
#167Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
#428‘Marie-Thérèse, sculpteur au travail et sculpture’, een monochrome ets. Getekend met stempel buiten de plaat; Picasso.
#468Een mahoniehouten schildersezel.
#11Een schaal van roze en kleurloos kristal, gemerkt Val St Lambert M. De schaal heeft een barstje aan de binnenrand.
A bowlt in pink and colorless crystal, marked Val St Lambert M. The bowl has a small crack on the inside rim.No longer availableDim. Hoogte 10, Ø 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#292Een spiegel met massief eiken gesculpteerde kader in Rococo stijl.
A mirror with a solid oak carved frame in Rococo style.No longer availableDim. 62 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291Een 18e eeuwse kamerpot van lichtblauw Delfts aardewerk. Met randschade, niet gemerkt.
#364Een spiegel in een goudkleurige lijst van kunststof.
A mirror in a gold-colored frame, plastic.No longer availableDim. 101/60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#345Een oude aardewerken stempel met hiërogliefen.
#607Een vintage design stoel, vermoedelijk Svante Schöblom.
#561Een Chinese zilverkleurig metalen zittende Boeddha. Handen in Dharya Mudra.
A Chinese silver-colored metal seated Buddha.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
A pair Brno Flat Bar Armchairs by Mies Van Der Rohe for Knoll Studio, and the Tugendhat House in Brno, Czech Republic.No longer availableDim. H:82 cmEstimate: € 400 / 600