#228charlotte Lynggaard
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#283
Een paar porseleinen kaarsenhouders met gekleurde figuren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256
Een presenteerschaal met vakverdeling in Arabisch Chinees porselein .
#244
Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#80
Een lot van drie Satsuma beeldjes, twee mannen en een vrouw.
A lot of three Satsuma figurines, two men and a woman.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 18, 17 & 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#135Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 8 cmEstimate: € 45 / 55 -
#62
Een lot van 6 boeken met oorlogsthema.
A lot of 6 war-themed books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#223
Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
#226Beloutch
Handgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 98 x 80 cmEstimate: € 35 / 45 -
#29
Een lot porselein e.a. polychroom, een dinnerset, beschadigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 63.00 € -
#109
Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#160
Een landkaart van de kuststreek.
A map of the coastal region.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 25 / 40