Similar lots by type
-
#184
Acht Delftse vazen in diverse vormen en formaten van blauw en wit aardewerk. Naar de XVIIIde eeuw.
Huit vases de Delft. Différentes tailles et formes en faïence bleue et blanche. D’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 140/200 -
#414Boch La Louvière
Een aardewerken theeservies met een blauw decor op witte fond, model ‘Dragon’. Compleet voor twaalf personen. Onderaan gemerkt.
Service à thé en faïence à décor bleu sur fond blanc. Modèle Dragon. Complet pour douze personnes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#137Chaneli
Een vaas van meerkleurig Parijs aardewerk met een decor van perzikbomen. Gesigneerd.
Vase en faïence de Paris polychrome à décor de pêchers. Signé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#683Albert Schultz
Een bloemenmeisje in galvanoplastie op terracotta. Gesigneerd.
Fille aux fleurs en galvanoplastie sur terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/180 -
#408
Een buste van een jonge edelman van grijsgepatineerd terracotta op een rood marmeren sokkel. naar een werk van Houdon.
Buste d’un jeune noble en terre cuite à patine grise sur socle en marbre rouge. D’après Houdon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#657
“De kruisafneming”. Een hoogreliëf van pijpaarde naar Rubens. Onleesbaar gesigneerd linksonder. XIXe eeuw.
“La descente de la croix”. Relief en terre de pipe d’après Rubens. Illisiblement signé en bas à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#513
Een grote schotel met accoladevormige rand van meerkleurig aardewerk met een decor van paradijsvogels. Italiaans werk.
Grand plat en faïence polychrome. Aile chantournée et décor d’oiseaux du paradis. Travail italien.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#741Limoges
Een koffieserviesje van meerkleurig porselein, bestaande uit een koffiepotje, een melkkannetje, suikerpotje en een kopje met onderbordje op een serveerschotel. Gemerkt.
Service à café en porcelaine polychrome comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et une tasse et soucoupe sur présentoir. Avec marque.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#142Royal Dux
Een siervaas van meerkleurig aardewerk in de vorm van een nimf bij een vijver. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Kleine schilfers aan de rand.
Jardinière en faïence polychrome formée par une nymphe au bord d’un étang. Marque aux triangle rose sous la base. Petits éclats.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 150/200 -
#623
Een kalebasvaasje van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Italiaans werk. Onderaan gesigneerd.
Gourde en faïence polychrome à décor de fleurs. Travail italien, signature sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#801
Een grote dekselvaas van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Dekselknop in de vorm van een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Grande potiche en faïence bleue et blanche à décor de fleurs et d’oiseaux. Fretel en forme de chien de Pho. Marques sous la base.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 60/80 -
#76
Een aardewerken vaas met een meerkleurig gestileerd bloemendecor. Czechoslovakia.
Vase en faïence à décor polychrome de fleurs stylisées. Czechoslavakia.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 55/65 -
#768Nadal
“Dame met hoed”. Beeldje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Femme au chapeau”. Statuette en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#588
Een paar platte aardewerken vazen, versierd met lichtblauwe arabesken op een bruin gevlekte fond. Jaren 60.
Paire de vases aplatis en faïence décorés d’arabesques bleus clairs sur fond brun moucheté. Années 60.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 80/120 -
#587Boch Grès Keramis
Een vaasje van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Gemerkt en genummerd. Model 897, decor D1313.
Petit vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Marque et numéros Modèle 897, décor D1313 sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#697
Naamse koffiepot van zwart geglazuurd aardewerk. Verzilverd koperen kettinkje te herstellen. Randschilfers aan het deksel.
Cafetière namuroise en grès noir. Petite chaîne en cuivre argenté à réparer. Eclats au couvercle.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 80/ 120 -
#46
Een gevarieerd lot monochroom wit Engels aardewerk, bestaande uit een koffiepot, een olie-en azijnstel, een melkkannetje, een coupe op voet, een bordje, een kandelaar, twee boterpotjes en een citroenschaaltje.
Lot de faïences monochromes anglaise, comprenant une cafetière, un huilier-vinaigrier, un pot à lait, une coupe sur piédouche, une petite assiette, un chandelier, deux beurriers et un plat à citron.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#711Gustave Van Vaerenbergh
Een klein meisje van gekleurd gips. Gesigneerd en genummerd 1192.
Petite fille en plâtre coloré. Signée et numérotée 1192.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#516
Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000/4000 -
#656De Potter
“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200/240 -
#729
Een bol vaasje van aardewerk met een meerkleurig vegetaal decor.
Vase sphérique en faïence à décor végétal polychrome.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#702
Drie verschillende schotels van blauw en wit en meerkleurig aardewerk. XIXe eeuw.
Trois plats différents en faïence bleue et blanche et polychrome. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#277
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Portugees werk. Kleine randschilfer.
Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Travail portugais. Petit éclat.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 25/35 -
#317
Een klein vaasje van Brussels aardewerk met bessen in het decor. Gemerkt en genummerd 25/73. Eerste helft XXe eeuw.
Petit vase en faïence de Bruxelles à décor de baies. Marque et numéro 25/73. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#769Theo De Cooremeter
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 64 x 62 cmEstimate: € 100/180 -
#732G. Wagener
“Stilleven met bloemen en citroenen”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Nature morte aux fleurs et citrons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#770
Twee antieke poppen, de grootste gemerkt Unica, Courtrai, Belgium. De kleinste met een porseleinen hoofdje.
Deux poupées anciennes, la plus grand avec la marque Unica, Courtrai, Belgium. La plus petite avec une tête en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#753Sany à Paris
Een schouwpendule van zwartgelakt hout, ingelegd met geel koper en parelmoer en met een geëmailleerde wijzerplaat. Gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
Pendule en bois laqué noir incrusté de cuivre jaune et de nacre. Cadran émaillé. Avec marque. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 60/100 -
#39
Een lot van zes olieverfschilderijtjes, waarvan vijf landschappen en een dorpszichtje.
Lot de six tableaux en huile, dont cinq paysages et une vue de village.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#388A. Darimont
Een paar koperen plaquettes met profielen van Koning Leopold III en Koningin Astrid. Gesigneerd.
Paire de plaquettes en cuivre aux profils du Roi Léopold III et de la Reine Astrid. Signées.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#99
“De visser”. Aquarel op papier.
“Le pêcheur”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 23 x 40 cmEstimate: € 20/40 -
#179P.J. Dierckx
“Koeien bij een drinkplaats”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Vaches à l’abreuvoir”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 160/180 -
#162
Glasraam met voorstelling van een schrijver.
Vitraux représentant un écrivain.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#539
“De ontmoeting”. Een Chinese aquarel op rijstpapier.
“La rencontre”. Aquarelle chinoise sur papier de riz.No longer availableDim. 107 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#90
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250/300 -
#722
“Marine bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 50 cmEstimate: € 40/60