#268Een gipsen beeld van een naakt vrouwentorso.
#378Een tafellamp met bronsgepatineerde organische voet en 3 parelmoer lampenkappen.
A table lamp with bronze-patinated organic base and 3 mother-of-pearl lampshades.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41J Hicks LondonEen antieke barometer met houten omkasting. Gemerkt in de wijzerplaat.
An antique barometer with a wooden casing. Marked on the dial.No longer availableDim. 86 cmEstimate: € 60 / 80 -
#228Aligi Sassu“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
#88Een verguld bronzen bureaustel met brievenhouder, inktpotten en lakzegelstempel in de vorm van een veer.
#278Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#213Ernest RancouletPeriod: 1842 - 1918“Zittende dame”, een bronzen beeld, gesigneerd ‘Rancoulet
A large Art Nouveau fireplace set consisting of a clock and two candle holders for five candles each. Decorated with flowers and leaves on a green background.No longer availableDim. h 90 cmEstimate: € 300 / 500