#158Michel Janssens
“Sater”. Een beeld van deels gepatineerd rood koper.
#98Delvaux Bruxelles
Een zwart lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuir noir avec sac de protection.Estimate: € 50 / 100 -
#650
Lustre en bronze doré aux pendeloques en cristal de style Louis XV. 24 lumières. Usures.Dim. h: 105 cmEstimate: € 200 / 300 -
#290
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 3 ct.Dim. 8,20 gEstimate: € 1900 / 2100 -
#44
Een reeks van vier kleine gouachetekeningen met voorstellingen van soldaten.
Suite de quatre petites gouaches représentant des soldats.Dim. 20 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#387
“De tingieter”. Een gepatineerd bronzen beeldje op een marmeren sokkeltje.
#21
Kleine koperen étagère met drie tabletten en vier poten.
#572
Een geslepen karaf met stop van paars halfkristal.
Carafe en cristal taillé coloré mauve.Dim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#653
Een lot van achttien filmaffiches voor Franstalige films.
#133
#265
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 et d’un saphir central de ± 0,20 ct.Dim. 1,94 gEstimate: € 280 / 350 -
#626
Een commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met twee gebombeerde laden, een beige marmeren blad en versierd met bronsbeslag
Commode en placage de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs bombés. Tablette en marbre beige, importantes montures en bronze.Dim. b: 124 cmEstimate: € 400 / 600