#135
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
#719
Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#162Mieke Janssens-Adriaens
“Vennezicht met boslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “MIJA”.
#227
Een set van 2 vazen met vergulde delen/motieven in porselein met guirlandes in biscuit. Kleine schilferschade aan één van de vazen.
#249
#578
Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.
#610
#422
“Stadsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Vermoedelijk gesigneerd “H Moens”.
#324D. Carlier
“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
#310Rado
Een herenhorloge model ‘Ceramica’ - DiaStar in originele doos. 02677444.
#437
#271
Een heraldische leeuw in brons op marmeren voet. Niet gemerkt, het marmer is gebroken/gelijmd.
A heraldic lion in bronze on a marble base. Unmarked, the marble is cracked/mended.No longer availableDim. 8 x 19 x 8 cmEstimate: € 120 / 180