#198Een paar ijzeren decoratieve sleutels.
#168Een gegoten rookglazen beeld van een meeuw.
#25‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
#94Een lot van 4 Doornikse borden decor ‘à la mouche’.
#210Een lot van 8 varia sierborden.
#17Een paar gipsen bustes van een jonkvrouw en heer. Schilfertje aan de neus.
#88Een klein goudweegschaaltje in originele etui. Volledig.
#10Een toeristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
#191Delft Boch La LouvièreEen paar Delft blauwe sierborden. Onderaan gemerkt.
#77Tassen, bekende ontwerpen uit de 20ste eeuw, een boek door Claire Wilcox.
Bags, famous designs from the 20th century, a book by Claire Wilcox.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10