#86Een lot van 3 antieke schalen in blauw-wit porselein, 1 niet gemerkt, 1 gemerkt ‘Stone Ware, M.T. & C’ en 1 gemerkt ‘Italian Lake’.
#69Een Afrikaans houten masker op zwart houten sokkel.
#90Souvenir de Expo 58, een set luciferdoosjes van het Russisch paviljoen. In zijn originele doos.
Souvenir from Expo 58, a set of matchboxes from the Russian pavilion. In its original box.No longer availableOnline onlyDim. 4 x 23 x 12 cmEstimate: € 15 / 25 -
#198Een paar ijzeren decoratieve sleutels.
#210Een lot van 8 varia sierborden.
#158Louis Peeters“Paarden naar het werk”, een ets toegeschreven aan Louis Peeters.
#31Een lot van 5 vintage “BRUX” bierglazen.
#82Marc SleenEen lot van 9 Nero strips.
A lot of 9 Nero comic strips.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#54Een lot van 7 vintage bakelieten speelplaten, diverse titels.
#269Een vintage aardewerken crucifix in Perignem stijl.
A vintage terracotta crucifix in the style of Perignem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60