#198Een beeld van een meisje in composietsteen.
#161“La veuve et son curé”, een gravure.
#149Een lot van 11 kristallen gekleurde likeurglaasjes. 3 grote en 8 kleinere.
A lot of 11 crystal colored liqueur glasses. 3 large and 8 smaller ones.No longer availableOnline onlyDim. 11,5 & 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 32 cm -
#197Solingen SBSEen inox bestek in bijhorende koffer, Solingen Germany.
A stainless steel cutlery set in its matching case, Solingen Germany.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#17Een paar gipsen bustes van een jonkvrouw en heer. Schilfertje aan de neus.
#178Een lot van 4 vintage aardewerken voorraadpotjes met metalen deksel.
#181Een massief eikenhouten salontafel.
A solid oak coffee table.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 113 x 47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#106“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Bruin.
#153Een ovaal houten bijzetmeubeltje met 4 lades.
An oval wooden side table with 4 drawers.No longer availableOnline onlyDim. 89 x 48 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#25‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
'Tintin in America'. Softcover, reprint from 1960.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10