#216
Een lot koperen items, bestaande uit een schuimspatel, snoepschepje en spuit.
#71
#35
“De slag bij Lagos”. Een kleurenlitho op papier.
"The Battle of Lagos." A color lithograph on paper. -
#99
Een porseleinen terrine met floraal decor. Sporen van restauratie en enkele schilfers
#79
Een vintage kristalglazen vaas.
A vintage crystal glass vase. -
#34Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Fruithof”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
"Fruithof", an etching on paper, signed and titled outside the plate. -
#134
“Vlaeykensgang te Antwerpen en Landelijke boerderij te Bokrijk”, een lot van 2 etsen buiten de plaat gesigneerd Daniel Winkelmans.
#164
Een eikenhouten hoekstoeltje met biezen zit.
#171
Een grote koperen bassin met handvaten.
A large copper basin with handles. -
#78
#223
Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
A lot of three different vintage handbags. -
#32Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Meisje”, een lithografie op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
"Meisje", a lithograph on paper, signed and titled outside the plate.