Other lots in this auction
-
#31
Een karaf van paars geslepen kristal in art-decostijl.
Carafe en cristal taillé mauve de style art déco.Dim. H 30 cmEstimate: € 30/40 -
#640
Een eikenhouten vitrinekastje met bovenaan twee glazen schuifdeuren en onderaan twee gebeeldhouwde paneeldeuren. Voluutpoten vooraan. Begin XXste eeuw.
Vitrine en chêne, le dessus ouvrant à deux portes vitrées glissantes, le bas à deux portes aux panneaux sculptés. Pieds avant à volutes. Début du XXe siècle.Dim. H. 180 x 97 cmEstimate: € 50/80 -
#752
Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50/80 -
#621
Een theepot van Satsuma-aardewerk met diverse personages in het decor en tuit en het handvat in de vorm van een draak. Onderaan gemerkt.
Théière en faïence de Satsuma décoré de plusieurs personnages dans un paysage. Le bec et l’anse en forme de dragons. Marque sous la base.Dim. h: 29 cmEstimate: € 80/120 -
#568
Een balustervaas van Chinees porselein met een veelkleurig famille rose decor. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose. XIXe siècle.Dim. H.61 cmEstimate: € 800/1000 -
#512
Een voorstelling met honderd vogels. Chinees borduurwerk op zijde in frame.
Représentation de cent oiseaux. Broderie chinoise sur soie. Encadrée.Dim. 45 x 78 cmEstimate: € 50/80 -
#717
“Giraf met kalf”. Een beeld van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
“Girafe et veau”. Sculpture laqué en bois.Dim. h: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#240
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct et de saphirs jaunes ayant un poids total de ± 1,80 ct.Dim. 5 gEstimate: € 1600/1800 -
#407
Een luchter van brons en geel koper met drie dubbele lichtpunten, glazen kapjes en een centrale coupe.
Lustre en bronze et laiton à trois doubles lumières, abat-jour en verre et coupe centrale.Estimate: € 180/240 -
#358
Een bierkruik van Brussels aardewerk met tinnen montuur. Geijkt 1822.
Chope en faïence de Bruxelles au monture en étain. Vérification 1822.Dim. H 21 cmEstimate: € 55/65 -
#755
Een handgeknoopt tapijt van zijde.
Tapis en soie. Noué main.Dim. 159 x 94 cmEstimate: € 400/420 -
#343
Een aardewerken dekselvaas met een meerkleurig bloemendecor.
Vase couvert en faïence à décor de fleurs polychrome.Dim. h: 42 cmEstimate: € 30/50