#174Louis de PoortereEen mechanisch geknoopt wollen karpetje.
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#294Een hangende wierookbrander van metaal.
#217Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met sober ingelegd biesje en op wieltjes. Voering van de lade te herdoen.
Une table à coudre en placage de noyer avec de sobres garnitures marquetées et sur roulettes. Refaire la doublure du tiroir.No longer availableOnline onlyDim. 73 x 35 x 46 cmEstimate: € 30 / 35 -
#107Een paar verguld metalen appliques in Lodewijk XVI-stijl.
#35Een lot van twee Boheemse kristallen vazen. Rood, en rood in de massa.
#264Ant. Sluyckx“Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.
"Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 22, 5 cm x 34,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
"La Fortune". Un groupe en zamak sur un socle en bois. Avec thermomètre dans le mât.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 69 -
#137“Le Franc-Maçon au XXIème siècle, ...”. Een ingekaderde affiche.
« Le Franc-Maçon au XXIème siècle,… ». Une affiche encadrée.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#246“Drie bomen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
#86Een gebeeldhouwd houten zeepaardje met parelmoeren oog.
Hippocampe en bois sculpté avec oeil en nacre.No longer availableOnline onlyDim. h: 59 cmEstimate: € 15 / 25