Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een decoratieve bauw glazen vaas met witte lijnen.

Een decoratieve bauw glazen vaas met witte lijnen.

Un vase décoratif en verre bleu avec des lignes blanches.
30
h: 22 cm
Estimate: 2535
Catalogue #30
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #74
    Alka Kunst Bavaria

    “Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.

    « Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 21 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #85

    Een zwart geglazuurd aardewerken lamp in de vorm van een mannenfiguur.

    Lampe en faïence émaillée noire en forme de personnage masculin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #270

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een achtergrond van vegetale motieven.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages sur fond de motifs végétaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #99

    Een verguld bronzen set, bestaande uit een klein dienblaadje, een vide-poche, een bekertje en een luciferhouder, allen versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau.

    Ensemble en bronze doré, composé d'un petit plateau, d'une vide-poche, d'une coupe et d'un porte-allumette, le tout décoré de feuilles en relief. Époque Art nouveau.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #123

    Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.

    Un remarquable vase en faïence, à décor de fleurs en relief. Cachet de la marque illisible. Une fleur abîmée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #164
    Nao & Casades

    Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.

    Un enfant de chœur et un Pierrot en porcelaine polychrome. Le second marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #75
    Boch Frères

    Een paar grote hoornvazen van blauw en wit aardewerk naar Delfts voorbeeld. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Une paire de grands vases cornets de faïence bleue et blanche d'après un exemple de Delft. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #20

    Twee verschillende vazen van Cantonporselein.

    Deux vases différents en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #244

    Een kleine koperen samovar, versierd met messingen leeuwenkoppen met ringen.

    Un petit samovar en cuivre, décoré de têtes de lion en laiton avec des anneaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #183

    Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.

    Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 & 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #93

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #59

    Een lot van vijftien diertjes van geslepen Swarovski-kristal. Bijgevoegd enkele andere kristallen voorwerpen en twee kleine presenteervitrines.

    Lot de quinze animaux taillés en cristal de Swarovski. Sont inclus quelques autres objets en cristal et deux petites vitrines.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only Varia 12 December 2022

Op Maandag 12 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday December 12th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

12 December 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More