#165Henri GeertsenPeriod: 1892-1969
“Achterhuis”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 15/75.
#219
#209Empire, England
Een oude hoge hoed van vilt. In hoedendoos.
#155Victor Gilsoul
#136
Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#195
Een houten Garuda. Schade aan één neus.
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#78
Een keramisch beeld naar het ‘terra cotta leger.’
#204
#137
Een balustervormige lampenvoet van Chinees crackleware.
Un pied de lampe de forme balustre en céramique craquelée chinoise.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 47 z.k.Estimate: € 40/50 -
#106
Doosje met handwaaierHenry A La Pensée, ParisParelmoeren houder met verguld detail, scheur schade aan papieren uiteinde
#264
Un lot de trois statues en plâtre patiné, composé d'un buste de fille, d'un ébéniste et d'une pietà. On ajoute un groupe de garçon sur une branche en plastique. Quelques très petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60/80