Similar lots by type
-
#263
Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work. -
#295
Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
-
#258
Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid. -
#249
Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
A baluster vase of multi-colored Chinese porcelain with Canton decoration. -
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures. -
#253
Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked. -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
-
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
-
#255
Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck. -
#266
Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade. -
#297
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
-
#265
Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos. -
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored. -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
-
#261
Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel. -
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches. -
#259
Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired. -
#299
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
-
#260
Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade. -
#283Cheadleshire
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
-
#257
Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work. -
#293
Een antiek koperen kruithoorn met gegraveerd detail.
-
#251
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A baluster vase of Chinese porcelain with Canton decor. -
#286Wedgewood
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
Other lots in this auction
-
#115
Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in messing.
A set of 2 19th-century brass candlesticks. -
#157
Een lot van 3 karafjes in blauw glas, zg. Bristol Blue genoemd. bij 1 karafje ontbreekt de stop.
A lot of 3 carafes in blue glass, called Bristol Blue. 1 carafe is missing its stopper. -
#209
Een paar gesculpteerd Afrikaanse, zwart gelakt, houten bustes.
A pair of carved African, black lacquered, wooden busts. -
#120
Een houten juwelenkistje, Chinees werk, in hout, koper en jadeiet. Een deel van het jadeiet op het linkerdeurtje is afgebroken/onvolledig.
A wooden jewelry box, Chinese work, in wood, copper, and jadeite. Part of the jadeite on the left door is broken/incomplete. -
#97
Een lot van 6 Franse Majolica borden met een vogel en eikenbladeren in het decor, laat 19e eeuws.
A lot of 6 French Majolica plates with a bird and oak leaves in the decoration, late 19th century. -
#155
Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
A multicolored polychrome wooden sculpted wedding horse. India, early 20th century. -
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
"Masked man." A sculpted, gilded bust on a stone base. Signed on the back. Some minor chips. -
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom. -
#80
Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
A ginger jar in Chinese porcelain adorned with lucky symbols on a floral background. -
#244
Een lampenvoet van porselein en koper.
A lamp base in porcelain and copper. -
#127
Een vintage spaarpotje voorstellend een Afrikaans kindje op een banaan.
A vintage piggy bank depicting an African child on a banana. -
#32
Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaans masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
A varied lot of ethnic items consisting of a wooden chicken mask, an African wooden mask, and a polychrome African figurine in aluminum.