Other lots by Capodimonte
-
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#125CapodimonteEen Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.
Capodimonte porcelain figurine of a vagrant on a bench. Restoration damage at the bench.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#23A. Camos, ValaurisEen aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#79Een oud porseleinen schenkkannetje met florale motieven deels in goudverf handbeschilderd. Onderaan genummerd.
An old porcelain jug with floral motifs partially hand-painted in gold paint. Numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#77Een polychroom aardewerken Art Deco cache-pot.
A polychrome earthenware Art Deco cache-pot.No longer availableOnline onlyDim. 20 x Ø24cmEstimate: € 20 / 40 -
#162Een oude serveerset voor taart vervaardigd uit ivorine handvatten en verzilverde delen. In originele etui.
An old cake serving set made with ivorine handles and silver-plated parts. In original case.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 11 cmEstimate: € 10 / 20 -
#228Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20 / 30 -
#199Een blikken koekjesdoos met een scene naar Teniers, met een gevarieerd lot strass, horloges en een paar manchetknopen bezet met parelmoer. e.d.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#11Een gevarieerd lotje bestaande ui 2 kleine solifleurs in biscuit en een art deco bonbonnière gemerkt Bergen.
A varied lot consisting of 2 small biscuit vases and an art deco bonbonnière marked Bergen.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 10 / 20 -
#224Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#227Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
#172PhilipsEen bakelieten radio, Philips, jaren 30, schade aan het bakeliet aan de onderzijde.
A bakelite radio, Philips, 1930s, damage to the bakelite at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 28 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#186Een lot van Doorniks porselein bestaande uit 5 bordjes e, 5 kommetjes. 1 kommetje heeft een gaatje in de bodem.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30 / 40

