Other lots by Capodimonte
-
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#125CapodimonteEen Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.
Capodimonte porcelain figurine of a vagrant on a bench. Restoration damage at the bench.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#70Een lot van 3 oude boeken over Belgie, La Libre Belgique 1914-18, Bulletin officiel de l’exposition de Bruxelles 1933-35 en La Belgique (les musees d’Europe).
A lot of 3 old books on Belgium, La Libre Belgique 1914-18, Official Bulletin of the Brussels Exhibition 1933-35, and Belgium (European museums).No longer availableOnline onlyDim. 30 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#248Een lot Afrikaans varia, bestaande uit een pop, 5 balletjes, een bekertje en een potje waarvan het onderstel met schade.
No longer availableOnline only -
#135Maria Innocentia HummelEen lot van 3 Hummeltjes. Lichte schilferschade en haarlijntje.
A lot of 3 Hummel figurines. Light flake damage and hairline crack.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#108Een grote retro vaas met onderaan een sticker ‘Maredsous’.
A large retro vase with a sticker on the bottom that says 'Maredsous'.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#29Een set van 2 19e eeuwse rood koperen kandelaars waarvan 1 met schade aan de kraag.
A set of 2 19th-century red copper candlesticks, one of which has damage to the collar.No longer availableOnline onlyDim. h 21.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#614Matthyssens“Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.
No longer availableOnline onlyDim. h 39 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#120RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
A set of 3 plates depicting views of Kortrijk, Delft Blue, Plateelbakker RAM.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#624Karel Van Nuffel“Verzetstrijders”, olieverf op papier, getekend Karel Van Nuffel.
No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#30Een bronzen Thaise tempelwachter met vergulde accenten.
A bronze Thai temple guardian with gilded accents.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#210Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
A white earthenware vase on a pedestal base.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15 / 25 -
#137SECAEen vintage medische weegschaal met lengtemeter. Gemerkt SECA.
A vintage medical scale with a height meter. Marked SECA.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50

