Other lots by Capodimonte
-
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#125CapodimonteEen Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.
Capodimonte porcelain figurine of a vagrant on a bench. Restoration damage at the bench.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#185Een decoratief schaaltje uit schelp met kleinere schelp binnenin en verzilverde rand.
No longer availableOnline onlyDim. 9 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#184Een kristalglazen mandje met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyDim. 14 x 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#3Een koperen kandelaar. Eind 18e begin 19e eeuw.
A copper candlestick. Late 18th-early 19th century.No longer availableOnline onlyDim. 23cmEstimate: € 40 / 60 -
#81Een bronzen beeldje van een meisje op een boomstronk met een marmeren voetje.
A bronze statue of a girl on a tree stump with a marble base.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#98Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
A bronze sculpture of a baobab tree. Senegal.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#172PhilipsEen bakelieten radio, Philips, jaren 30, schade aan het bakeliet aan de onderzijde.
A bakelite radio, Philips, 1930s, damage to the bakelite at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 28 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#225Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#110Jan De BouvrieEen dubbele tafel/bureaulamp model Boxford en ontworpen door Jan De Bouvrie, gesigneerd op de voet. Een van de lampen is gelijmd bovenop de voet, lijmresten overtollig aanwezig.
A double table/desk lamp model Boxford designed by Jan De Bouvrie, signed on the base. One of the lamps is glued on top of the base, with excess glue residue present.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 10 / 20 -
#218Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 40cm -
#104Een industriele stijl vintage bureaustoel in metaal en zwart kunstleder. Heeft een kleine schade aan de achterkant van de zitting.
An industrial-style vintage office chair in metal and black faux leather. It has a small damage at the back of the seat.No longer availableOnline onlyDim. 87 x 43 x 55 cmEstimate: € 20 / 30 -
#20Een lot Aziatisch porselein, gemengde stijlen, bestaande uit 2 vaasjes, waarvan 1 Satsuma gemerkt en 2 dekselpotjes in blauw-wit.
A lot of Asian porcelain, mixed styles, consisting of 2 vases, including 1 marked Satsuma, and 2 blue and white lidded pots.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Een set van 2 handbeschilderde fin de siécle vaasjes met vergulde handvatten.
A set of 2 hand-painted fin de siècle vases with gilded handles.No longer availableOnline onlyDim. h 24.5 cmEstimate: € 10 / 20

