#541
Een Aziatische tegel van blauw en wit porselein met een decor van herten.
#299
Een ovale spiegel in gesculpteerde lijst.
Un miroir ovale dans un cadre sculpté.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#4Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Begijnen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 37/100 buiten de plaat.
Béguines . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 37/100 hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#45
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux diamants couleur cognac d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 750/850 -
#617
Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.
Deux statues africaines en bois sculpté.No longer availableDim. h: 46 & 54 cmEstimate: € 100/120 -
#505
1 pièce d'or de 1000 roupies, Conservation . Verso: Rhinocéros. Au 900/1000. Népal.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1700/1800 -
#207
#569
Een buikvaas van Celadonporselein.
#135
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 1,20 ct.No longer availableDim. 7,17 gEstimate: € 550/650 -
#534
Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor.
#582
Abstrait . Encre sur papier. Illisiblement signé et daté 1973.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#316
Een smeedijzeren wandconsole met een zwart marmeren blad.
Console en fer forgé à tablette en marbre noir.No longer availableEstimate: € 100/150