Similar lots by type
-
#129
Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit twee kratervazen en drie dekselvazen. Delft, XVIIIe eeuw. Meerdere restauraties.
Garniture de cabinet cinq pièces en faïence bleue et blanche comprenant deux cornets et trois potiches de style Louis XV. Delft, XVIIIe siècle. Plusieurs restaurations.Estimate: € 500/600 -
#208
Een lot van veertien stuks ‘Lusterware’. XIXe eeuw.
Collection de quatorze pièces en lusterware anglais. XIXe siècle.Estimate: € 100/150 -
#708
Twee balustervazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in een landschap.
Deux vase balustres en faïence de Satsuma aux décors de geisha dans un paysage.Dim. h: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#623
Een paar grote Chinese schotels van blauw en wit aardewerk met een vissendecor. Onderaan gemerkt.
Paire de grands plats en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de poissons. Marques aux versos.Dim. Ø: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#473
Een Chinees personage van polychroom geglazuurd terracotta. Ming-dynastie(?). Handen ontbreken.
Personnage chinois en terre cuite polychrome. Possible dynastie Ming. Mains manquent.Dim. H 34 cmEstimate: € 80/100 -
#343
Een aardewerken dekselvaas met een meerkleurig bloemendecor.
Vase couvert en faïence à décor de fleurs polychrome.Dim. h: 42 cmEstimate: € 30/50 -
#237
Een tulpenvaas van blauw en wit aardewerk. Naar de XVIIde eeuw. Restauratie aan de voet.
Tulipier en faïence bleue et blanche. D’après le XVIIe siècle. Restauration au pied.Dim. H 50 cmEstimate: € 80/100 -
#198Boch Frères Keramis
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een decor van gestileerde bloemenranken. Onderaan gemerkt. Model D746, Ch. Catteau.
Vase en faïence à décor polychrome et au décor de branches fleuries stylisées. Marque sous la base: Modèle D746, Ch. Catteau.Dim. h: 45 cmEstimate: € 300/400 -
#721
Een vrouwenfiguur van terracotta. Onderaan gemonogrameerd.
Femme en terre cuite. Monogramme sous la base.Dim. h: 16 cmEstimate: € 30/50 -
#418
Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.
Perroquet en faïence polychrome. Chine.Dim. H 23 cmEstimate: € 80/100 -
#647
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk.
Paire de vases en faïence de Satsuma.Dim. h: 36 cmEstimate: € 20/40 -
#593
Een groep meerkleurig en verguld aardewerk bestaande uit vier apen met een verwijzing naar het thema “Horen, zien en zwijgen”. Onderaan gemerkt.
Groupe en faïence polychrome et doré comprenant trois singes “entendre, voir et se taire” surmontés d’un quatrième.Dim. H 19 cmEstimate: € 100/120 -
#467
Een ruiter te paard van terracotta met sporen polychromie. Tang-dynastie(?).
Cavalier à cheval en terre cuite aux traces de polychromie. Possible dynastie Tang.Dim. H 33 cmEstimate: € 140/160 -
#68Bewley Pottery, England
Een vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 1940.
Vase en faïence polychrome décoré d’un décor aux fleurs. Marque et date 1940 sous la base.Dim. h: 20 cmEstimate: € 60/70 -
#461
Een groep bestaande uit acht Chinese personages van meerkleurig aardewerk.
Groupe comprenant huit personnages chinois en faïence polychrome.Dim. h: 37 cmEstimate: € 150/200 -
#577
Een groep meerkleurig Japans aardewerk in de vorm van een Satsuma vaas op een Fô-hond.
Groupe en faïence polychrome de Japon en forme de vase de Satsuma flanqué d’un chien de Pho.Dim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#537
Een groep meerkleurig Japans aardewerk bestaande uit twee pauwen. Herstelling aan een staart.
Groupe en faïence polychrome du Japon comprenant deux paons. Réparation à une queue.Dim. H 26 cmEstimate: € 100/160 -
#358
Een bierkruik van Brussels aardewerk met tinnen montuur. Geijkt 1822.
Chope en faïence de Bruxelles au monture en étain. Vérification 1822.Dim. H 21 cmEstimate: € 55/65 -
#618
Een vaas van gepolychromeerd terracotta, versierd met een drakenreliëf. Onderaan gemerkt met stempel.
Vase en terre cuite polychrome décoré de dragons en relief. Cachet sous la base.Dim. h: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#488
Twee terrines van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend en een kat.
Deux terrines en faïence polychrome représentant un chat et une poule. Travail chinois.Estimate: € 120/200 -
#291
Een lot van vier naakte vrouwentorso’s, resp. van hout, gips, terracotta en geel koper.
Quatre torses de femmes nues respectivement en bois, en plâtre, en terre cuite et en cuivre jaune.Estimate: € 80/120 -
#621
Een theepot van Satsuma-aardewerk met diverse personages in het decor en tuit en het handvat in de vorm van een draak. Onderaan gemerkt.
Théière en faïence de Satsuma décoré de plusieurs personnages dans un paysage. Le bec et l’anse en forme de dragons. Marque sous la base.Dim. h: 29 cmEstimate: € 80/120 -
#371
Een cachepot van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl.
Cache-pot en faïence polychrome de style art nouveau.Dim. Ø: 40 cmEstimate: € 180/220 -
#678
Een sierbord van geglazuurd terracotta en versierd met schelpen en zeesterren in reliëf.
Assiette décorative en terre cuite à glaçure grise et décorée de coquilles et d’étoiles de mer en relief.Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#566
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 290 x 170 cmEstimate: € 60/100 -
#606
Een Hollandse vitrine van notenhout met wortelfineer. Onderaan vier laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
Vitrine hollandaise en noyer et ronce. Le bas à quatre tiroirs, le haut à deux portes vitrées.Estimate: € 800/1000 -
#238Prof. Giuseppe BessiPeriod: 1857-1922
Een art nouveau buste van een jonge vrouw. Gebeeldhouwd albast gedeeltelijk gekleurd. Kleine letsels aan de basis. Achteraan gesigneerd.
Buste art nouveau d’une jeune femme. Albâtre sculpté partiellement coloré. Petits dégâts à la base. Signature à l’arrière.Dim. H. 47 cmEstimate: € 400/600 -
#451
Een vaas van cloisonné op geel koper met een decor van mandarijneenden.
Vase en cloisonné sur cuivre jaune à décor de canards mandarins.Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#17
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120/180 -
#322
“Scheldezicht” en “Zicht te Aartselaar”. Olieverf op paneel. Het eerste gesigneerd Ed. De Loos-Block, het ander onduidelijk gesigneerd. XIXde eeuw.
“Vue de l’Escaut” et “Vue d’Aartselaar”. Huile sur panneau. Le premier signé Ed. De Loos-Block, l’autre illisiblement signé. XIXe siècle.Dim. 19 x 30 en 22 x 16 cmEstimate: € 40/60 -
#453
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose aux personnages.Estimate: € 100/150 -
#126
Een ovale mahoniehouten tafel in Regency-stijl. Met twee verlengbladen.
Table ovale en acajou de style Regency. Deux allonges.Dim. L 220 cmEstimate: € 120/200 -
#748
“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320/400 -
#260
Een 18 karaats geel gouden herenring met initialen.
Bague homme en or jaune 18 ct aux initiales.Dim. 8,45 gEstimate: € 160/200 -
#659
Een eikenhouten vitrinekastje in Lodewijk XV-stijl met bovenaan twee beglaasde deuren en onderaan twee gebeeldhouwde paneeldeuren. Voluutpoten vooraan. Begin XXste eeuw.
Vitrine en chêne de style Louis XV. Le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines. Pieds avant à volutes. Début du XXe siècle.Dim. H. 185 x 132 cmEstimate: € 50/80 -
#191
Een urnvormige kristallen vaas, paars gekleurd in de massa, met geelkoperen monturen. Gesigneerd Martin Benito, Paris.
Vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Bord et piédouche en cuivre jaune. Signé Martin Benito, Paris.Dim. H 35 cmEstimate: € 60/80