Similar lots by type
-
#237
Een tulpenvaas van blauw en wit aardewerk. Naar de XVIIde eeuw. Restauratie aan de voet.
Tulipier en faïence bleue et blanche. D’après le XVIIe siècle. Restauration au pied.Dim. H 50 cmEstimate: € 80/100 -
#623
Een paar grote Chinese schotels van blauw en wit aardewerk met een vissendecor. Onderaan gemerkt.
Paire de grands plats en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de poissons. Marques aux versos.Dim. Ø: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#621
Een theepot van Satsuma-aardewerk met diverse personages in het decor en tuit en het handvat in de vorm van een draak. Onderaan gemerkt.
Théière en faïence de Satsuma décoré de plusieurs personnages dans un paysage. Le bec et l’anse en forme de dragons. Marque sous la base.Dim. h: 29 cmEstimate: € 80/120 -
#129
Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit twee kratervazen en drie dekselvazen. Delft, XVIIIe eeuw. Meerdere restauraties.
Garniture de cabinet cinq pièces en faïence bleue et blanche comprenant deux cornets et trois potiches de style Louis XV. Delft, XVIIIe siècle. Plusieurs restaurations.Estimate: € 500/600 -
#343
Een aardewerken dekselvaas met een meerkleurig bloemendecor.
Vase couvert en faïence à décor de fleurs polychrome.Dim. h: 42 cmEstimate: € 30/50 -
#721
Een vrouwenfiguur van terracotta. Onderaan gemonogrameerd.
Femme en terre cuite. Monogramme sous la base.Dim. h: 16 cmEstimate: € 30/50 -
#577
Een groep meerkleurig Japans aardewerk in de vorm van een Satsuma vaas op een Fô-hond.
Groupe en faïence polychrome de Japon en forme de vase de Satsuma flanqué d’un chien de Pho.Dim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#291
Een lot van vier naakte vrouwentorso’s, resp. van hout, gips, terracotta en geel koper.
Quatre torses de femmes nues respectivement en bois, en plâtre, en terre cuite et en cuivre jaune.Estimate: € 80/120 -
#68Bewley Pottery, England
Een vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 1940.
Vase en faïence polychrome décoré d’un décor aux fleurs. Marque et date 1940 sous la base.Dim. h: 20 cmEstimate: € 60/70 -
#371
Een cachepot van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl.
Cache-pot en faïence polychrome de style art nouveau.Dim. Ø: 40 cmEstimate: € 180/220 -
#678
Een sierbord van geglazuurd terracotta en versierd met schelpen en zeesterren in reliëf.
Assiette décorative en terre cuite à glaçure grise et décorée de coquilles et d’étoiles de mer en relief.Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 30/35 -
#461
Een groep bestaande uit acht Chinese personages van meerkleurig aardewerk.
Groupe comprenant huit personnages chinois en faïence polychrome.Dim. h: 37 cmEstimate: € 150/200 -
#198Boch Frères Keramis
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een decor van gestileerde bloemenranken. Onderaan gemerkt. Model D746, Ch. Catteau.
Vase en faïence à décor polychrome et au décor de branches fleuries stylisées. Marque sous la base: Modèle D746, Ch. Catteau.Dim. h: 45 cmEstimate: € 300/400 -
#488
Twee terrines van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend en een kat.
Deux terrines en faïence polychrome représentant un chat et une poule. Travail chinois.Estimate: € 120/200 -
#647
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk.
Paire de vases en faïence de Satsuma.Dim. h: 36 cmEstimate: € 20/40 -
#708
Twee balustervazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in een landschap.
Deux vase balustres en faïence de Satsuma aux décors de geisha dans un paysage.Dim. h: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#537
Een groep meerkleurig Japans aardewerk bestaande uit twee pauwen. Herstelling aan een staart.
Groupe en faïence polychrome du Japon comprenant deux paons. Réparation à une queue.Dim. H 26 cmEstimate: € 100/160 -
#467
Een ruiter te paard van terracotta met sporen polychromie. Tang-dynastie(?).
Cavalier à cheval en terre cuite aux traces de polychromie. Possible dynastie Tang.Dim. H 33 cmEstimate: € 140/160 -
#473
Een Chinees personage van polychroom geglazuurd terracotta. Ming-dynastie(?). Handen ontbreken.
Personnage chinois en terre cuite polychrome. Possible dynastie Ming. Mains manquent.Dim. H 34 cmEstimate: € 80/100 -
#358
Een bierkruik van Brussels aardewerk met tinnen montuur. Geijkt 1822.
Chope en faïence de Bruxelles au monture en étain. Vérification 1822.Dim. H 21 cmEstimate: € 55/65 -
#208
Een lot van veertien stuks ‘Lusterware’. XIXe eeuw.
Collection de quatorze pièces en lusterware anglais. XIXe siècle.Estimate: € 100/150 -
#593
Een groep meerkleurig en verguld aardewerk bestaande uit vier apen met een verwijzing naar het thema “Horen, zien en zwijgen”. Onderaan gemerkt.
Groupe en faïence polychrome et doré comprenant trois singes “entendre, voir et se taire” surmontés d’un quatrième.Dim. H 19 cmEstimate: € 100/120 -
#618
Een vaas van gepolychromeerd terracotta, versierd met een drakenreliëf. Onderaan gemerkt met stempel.
Vase en terre cuite polychrome décoré de dragons en relief. Cachet sous la base.Dim. h: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#418
Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.
Perroquet en faïence polychrome. Chine.Dim. H 23 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#262
“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 86 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#466
Zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl en bekleed met beige fluweel.
Six chaises et deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV, recouverts de velours beige.Estimate: € 60/100 -
#546
Een secretaire van wortelhoutfineer met een klapblad boven dubbelgebogen laden. Queen Ann-stijl, XIXde eeuw. Kleine letsels.
Secrétaire en placage de ronce. Un abattant au dessus de tiroirs à double galbe. Style Queen Ann, XIXe siècle. Petits dégâts.Dim. H. 105. B. 103 cmEstimate: € 400/600 -
#207
“Lezende man in barok interieur”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Homme lisant dans un intérieur baroque”. Huile sur toile. XIXe siècle.Dim. 61 x 75 cmEstimate: € 500/800 -
#668Val St. Lambert
Een langgerekte coupe van blauw geblazen kristal. Gemerkt.
Coupe oblongue en cristal soufflé bleu. Avec marque.Dim. l: 58 cmEstimate: € 25/35 -
#479
“Ganesh”, “Een koppel” en “Een meisje”. Drie handgeschilderde miniaturen op ivoor, ingelegd met steentjes.
“Ganesh”, “Un couple” et “Une fille”. Trois miniatures peintes à la main sur ivoire, incrustées de petites pierres.Estimate: € 30/50 -
#652Roman
“Naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd 10/15.
“Nu”. Litho. Signée et numérotée 10/15.Dim. 54 x 42 cmEstimate: € 60/80 -
#575
Een ivoren beeldje van een wijze met staf, papierrol en een gans. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant un sage tenant une crosse, un rouleau et un oie. Travail chinois, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.Dim. H. 16 cmEstimate: € 40/50 -
#251Theofiel Desouter
Een gestileerde uil van geglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
Hibou stylisé en grès à glaçure. Signé.Estimate: € 30/50 -
#34
Een lot van drie etsen, bestaande uit een zicht op de Kleine Zavel van Kurt Peiser; een zicht op De Lieve Vrouwentoren te Antwerpen van Romain Malfliet en een XVIIIe eeuwse Hollandse marine.
Lot de trois eaux fortes comprenant une vue du Petit Sablon par Kurt Peiser, une vue de la Cathédrale d’Anvers par Romain Malfliet et une marine hollandaise du XVIIIe siècle.Estimate: € 30/40 -
#504Jan De Bondt
“Het telefoongesprek”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd 1971.
“La conversation téléphonique”. Huile sur toile. Signée au verso et daté 1971.Dim. 80 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#184Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Lezende man op een koertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Homme lisant dans une cour intérieure”. Huile sur toile. Signée.Dim. 72 x 55 cmEstimate: € 100/120