Similar lots by type
-
#760
Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50/80 -
#761
Een schemerlamp op een grote bolle vaas van licht okerkleurig aardewerk. Hedendaags werk.
Lampadaire monté sur un grand vase pansu en faïence de couleur ocre. Travail contemporain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#300S.T. Dupont Paris
Een genummerde aansteker met Chinese lak. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. In origineel etui met toebehoren en certificaat met nummer 0557/2000.
Allumeur numéroté en laque de Chine. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. Dans l’étui d’origine avec accessoires et certificat avec le numéro 0557/2000.No longer availableEstimate: € 3000/4000 -
#350Dupont Paris
Een aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#365Rodania
Drie roestvrij stalen dameshorloges. Quartz. Swiss Made.
Trois montres dame quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#380Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge. Swiss Made. Quartz.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#400
Een lot oude juwelen waaronder een hanger als fotohouder, een broche en een paar oorbellen.
Lot de bijoux anciens dont un pendentif à médaillon à photographie, une broche et une paire de boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#320
Een lot 18 karaats wit en geel goud waaronder twee ringen en één oorbel.
Lot d’or jaune et blanc 18 ct dont deux bagues et une boucle d’oreille.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 150/200 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt Leopold II. 20 frank van 1877.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380/450 -
#220
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 250/350 -
#340Omega
een roestvrij stalen automatische herenhorloge. Swiss Made.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#330
Zuil van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met guirlandes en engelenkoppen. Vlaamse barokstijl.
Colonne en chêne sculpté décorée de guirlandes et de têtes d’angelots. Style baroque flamand.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 300/400 -
#753Leo Vingerhoets
“De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.
“La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.No longer availableDim. 88 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#295
Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.
Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200/300 -
#375Rodania Founded
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Switzerland 1930.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Switzerland 1930.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#370Omega Constellation
een roestvrij stalen automatische dameshorloge. Swiss Made.
Montre dame automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#395
Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, armbanden, ringen en oorbellen.
Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, bracelets, bagues et boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#390Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz. Swiss Made.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#315
Een 14 karaats wit en geel gouden hanger met Maria afbeelding.
Pendentif en or jaune et blanc 14 ct représentant Marie.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 60/100 -
#355
Een dameshorloge van zilver en plaqué d’or met lederen armband bezet met fantasiestenen.
Montre de dame en argent et plaquée d’or sertie de pierres de fantaisie. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#305
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende ring en hanger bezet met fantasiestenen. Model Chanel.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct et bague et pendentif assortis sertis de pierres de fantaisie. Modèle Chanel.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 120/180 -
#310
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 120/180 -
#205
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Collier en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 10,48 gEstimate: € 250/350 -
#325
Een 14 karaats geel gouden dasspeld bezet met fantasiesteen.
Epingle de cravate en or jaune 14 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 40/80
Other lots in this auction
-
#707A. De Cock
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait de dame". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100/160 -
#717Jean Caron
“Hoevezicht te Ganshoren. (Het Heike)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op verso gedateerd 1918.
“Vue de ferme à Ganshoren. Het Heike”. Huile sur panneau. Signée et au verso: 1918.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#599
Een schemerlamp op een massief ivoren voet.
Lampadaire sur piétement en ivoire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120 -
#523Michel Hereman
Twee ‘Post-demonische wezens’ van aardewerk. Gemonogrameerd.
Deux êtres post-démoniques en faïence. Monogrammés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/140 -
#464
“Landschap”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#214
“Fruit défendu”. Een bronzen beeld naar een werk van Rancoulet.
“Fruit défendu”. Sculpture en bronze d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#595
Twee fauteuils, bekleed met bruin leder. Engels werk.
Deux fauteuils recouverts de cuir brun. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 550/600 -
#681
Een doos met 78 diverse miniatuurauto’s. Sommige met manco’s en slijtage.
Boîte contenant 78 voitures miniatures. Certaines aux manquants et usures.No longer availableEstimate: € 4à/60 -
#250
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,00 ct.
Broche en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 2000/2200 -
#78
Twee zilveren lama’s, waarvan één gesoldeerd op een Peruviaanse sol. We voegen er een zilveren sigarettendoosje met een gedreven afbeelding van een Boeddhistische tempel aan toe.
Deux lamas en argent dont un monté sur un sol péruvien. Nous ajoutons une boîte à cigarettes en argent décorée d’un temple bouddhiste repoussé.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#6De Coene
Een nachtkastje van fruithout tijdperk art deco.
Table de chevet en bois fruitier d’époque art déco.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 20/25 -
#157
Een antiek goudweegschaaltje in houten etui. Compleet met gewichtjes.
Balance à or ancienne dans son étui en bois. Complète avec poids.No longer availableEstimate: € 25/35