Een dekselpot van geglazuurd Chinees aardewerk. Met in het decor een paleis aan de waterkant.

A lidded pot made of glazed Chinese earthenware. Featuring a palace by the waterfront in the decor.
Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
SKU: 3009250388.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #388
Estimate: € 75 / 100

  • #477

    Een diepe schotel van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met een decor van vogels en bloemen. Niet gemerkt.

    A deep dish of blue and white glazed Chinese porcelain. Decorated with birds and flowers. Not marked.
    Dim. Hoogte 16, Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #492
    Villeroy & Boch, Septfontaines

    Een 44 delig Boch servies met Acapulco decor. Bestaande uit 3 platte borden, 6 diepe borden, 14 dessertbordjes, 13 schoteltjes en 8 kopjes. Schilferschade aan 1 plat bord, 1 diep bord en 1 dessertbordje.

    A 44-piece Boch crockery set with Acapulco decor. Includes 3 dinner plates, 6 soup bowls, 14 dessert plates, 13 saucers, and 8 cups. Chipping on 1 dinner plate, 1 soup bowl, and 1 dessert plate.
    Dim. Ø 15-24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #185

    Een grote gietijzeren tuinvaas.

    A large cast iron garden vase.
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #310

    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Een tulpenvaas van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 23, Ø 14 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #448
    André Bayer

    Een vintage salontafel, verchroomd staal en keramische tegels met een decor van paarden en strijdwagen, gemerkt Bayer.

    A vintage coffee table, chromed steel and ceramic tiles with a decoration of horses and chariots, marked Bayer.
    Dim. 39 x 125 x 45 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #453

    Een set van twee paarden in de stijl van de Tang Dynastie. Van blauw geglazuurd Chinees aardewerk.

    A set of two horses in the style of the Tang Dynasty. Made of blue glazed Chinese pottery.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #176

    An imposing solid wooden double door, with heavy frame, subtle sculpture, and decorative metal nails. India, 19th century. Height of one door: 245 cm.
    Dim. H: 245 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #320

    Een lot van twee polychrome houten maskers, Indonesische oorsprong.

    A lot of two polychrome wooden masks, of Indonesian origin.
    Dim. 22 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #481

    Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.

    A 'Blanc de Chine' Guanyin, standing on a cloud.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #612

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #503

    Een polychroom terracotta Boeddhahoofd van Chinese origine.

    A polychrome terracotta Buddha head of Chinese origin.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #508

    Een gemberpot met deksel van geglazuurd Chinees aardewerk. Met vogels en bloemen in het decor. Niet gemerkt.

    A ginger jar with lid made of glazed Chinese earthenware. Decorated with birds and flowers. Unmarked.
    Dim. Hoogte 26, Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #614

    Een meerkleurig keramische olifant/piëdestal, Chinese origine.

    A multicolored ceramic elephant/pied-de-stalles, of Chinese origin.
    Dim. h 39 x l 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #647
    Villeroy & Boch, Metlach

    Een servies gedeelte bestaande uit 10 diepe borden, 17 platte borden, 3 terrines met deksel, 1 grote schotel, 1 taartschotel en een aardbeienkom. Villeroy & Boch, met gebloemd decor.

    A dinnerware set consisting of 10 soup plates, 17 dinner plates, 3 tureens with lids, 1 large platter, 1 cake plate, and a strawberry bowl. Villeroy & Boch, with floral decoration.
    Estimate: € 60 / 80
  • #431

    Een diepe schotel van Chinees aardewerk. Met een fabeldier in het decor, famille verte.

    A deep dish of Chinese earthenware. Featuring a mythical creature in the decor, famille Verte.
    Dim. Hoogte 5, Ø 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #618

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #389
    Elie Van Damme

    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #418

    Een diepe schotel van meerkleurig geglazuurd oosters aardewerk.

    A deep dish of multicolored glazed oriental pottery.
    Dim. Hoogte 14, Ø 35 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #650

    Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

    A small Satsuma pottery bowl. Marked on the bottom.
    Dim. Hoogte 7, Ø 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #530

    Dim. 44,20 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #360

    Een zilveren ring 925 ‰ bezet met één briljantje in goud gezet.

    A silver ring 925 ‰ set with one brilliant-cut diamond in gold.
    Dim. 4,42 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.

    A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.
    Dim. Hoogte 22, Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 150

  • #277

    Een oude banjo-barometer met waterpas.

    An antique banjo barometer with level.
    Dim. h 94 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285

    Een grote antieke koperen kruik.

    A large antique copper jug.
    Dim. Hoogte 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #602
    Chinon

    Een analoog fototoestel, Chinon CS, met 3 auto-chinon lenzen, 1:2.8 f=135mm, 1:2.8 f=35mm en 1:1.7 f=55mm.

    An analog camera, Chinon CS, with 3 auto-chinon lenses, 1:2.8 f=135mm, 1:2.8 f=35mm, and 1:1.7 f=55mm.
    Dim. 10 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #342
    Ed. Vereycken

    ‘Winters landschap met knotwilgen’. Olieverf op paneel. Getekend.

    ‘Winter landscape with pollard willows’, oil on panel. Signed; E. Vereycken.
    Dim. 49/79 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #264
    Ludo Laagland

    ‘Moeder en kind’, olieverf op paneel. Getekend; Ludo Laagland.

    'Mother and child', oil on panel. Signed; Ludo Laagland.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #566

    Een antieke staande kandelaar, verstelbaar in hoogte. Met smeedijzeren voet en messing kaarsenhouder.

    An antique standing candlestick, adjustable in height. With wrought iron base and brass candle holder.
    Dim. Hoogte 132 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #344
    Ludo Laagland

    ‘Winterlandschap’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Winter Landscape', oil on panel. Signed; Ludo Laagland.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #352

    “Compositie”. Litho. Onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1973 en E.A. buiten de plaat.

    "Composition". Lithograph. Indistinctly signed and dated 1973 with E.A. outside the plate.
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #444

    ‘Composizione N°77’, olieverf op doek. Getekend; Niko. Op de rug; Kessanlis Niko, composizione, N°77.

    'Composition No. 77', oil on canvas. Signed; Niko. On the back; Kessanlis Niko, composition, No. 77.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #105

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #31

    Een massief eikenhouten gesculpteerde Corpus.

    A solid oak carved Corpus.
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #528
    Val Saint-Lambert.

    Een vaas van groen en kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Niet gemerkt.

    A vase made of green and colorless crystal, Val Saint Lambert. Not signed.
    Dim. Hoogte 23,
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00