Similar lots by type
-
#57Een paar recente balustervazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine récente, ornée d'un décor famille rose.No longer availableOnline onlyDim. h: 35,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#65Een gepolychromeerde houten eend.
Un canard en bois polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#74Een vaas van kleurloos kristal met handgeschilderde vergulde motieven.
Vase en cristal incolore avec motifs dorés peints à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#64Een meerkleurig Chinees porseleinen gemberpot. Schilfer aan het deksel.
Un pot à gingembre multicolore en porcelaine de Chine. Eclat sur le couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#73Een vaasje van blauw en kleurloos glas.
Un vase de verre bleu et incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 35 -
#40Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.
Ancienne verseuse en grès émaillé rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#78Een lot bestaande uit drie glazen Chinese snuff bottles met diverse decors en een kleine globe van plastiek met een pagode.
Lot composé de trois tabatières chinoises en verre à décors divers et d'un petit globe en plastique avec une pagode.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 9 cmEstimate: € 35 / 50 -
#69Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.
Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#70“Geisha’s”. Twee schilderijtjes op board.
"Geishas". Deux tableaux sur carton.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Een vaasje van cloisonné op geel koper.
Un vase cloisonné sur laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#260Een reeks van zes eikenhouten stoelen. Bekleding te vervangen.
Une série de six chaises en chêne. Couvertures à remplacer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#80Wiskemann, BruxellesEen driedelig verzilverd metalen theestelletje. Gemerkt. We voegen er een warmhoudertje met theelichtje aan toe.
Service à thé trois pièces en métal argenté. marqué. Nous ajoutons un support chaud avec une bougie chauffe-plat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#71Een gedreven koperen plaat met voorstellingen uit het leven van Boeddha. Jaren ‘80. Patan, Nepal.
Une plaque de cuivre chassée avec des scènes de la vie de Bouddha. Les années 80. Patan, Népal.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#77Val Saint LambertEen geslepen kleurloos kristallen schenkkan. Gemerkt onderaan en met label.
Un pichet en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#84SwarovskiEen bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.
Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#72Twee stuks Japans aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en een jardinière messingen pootjes en draakvormige handvatten.
Deux pièces de poterie japonaise, composées d'un vase avec couvercle et d'une jardinière, pieds en laiton et anses en forme de dragon.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#48Een dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#61Een Mascotte en een Boeing schaalmodel van air India.
Une Mascotte et une maquette Boeing d'air India.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#174Louis de PoortereEen mechanisch geknoopt wollen karpetje.
Un tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyDim. 190 x 90 cmEstimate: € 20 / 25 -
#76Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#135Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloeiende struiken, vogels en vlinders. Onderaan gemerkt.
Assiette en porcelaine de Chine à décor multicolore d'arbustes fleuris, d'oiseaux et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#81Een beeldje van steen op een marmeren sokkel.
Une statue en pierre sur un socle en marbre.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#49Een houten lunchbox, versierd met ingelegd parelmoer decor van bloemen en vogels.
Une boîte à lunch en bois, ornée d'un décor incrusté de nacre de fleurs et d'oiseaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h: 37,5 cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#287Alphonse Mora“Bomen bij een rivier”. Houtskooltekening op paneel. Gesigneerd.
« Des arbres au bord d'une rivière ». Dessin au fusain "Chalet au bord d'un ruisseau la nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Pas clairement signé et daté. XIXème siècle. sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 25 / 40 -
#122Een antiek lederen aktetas.
Mallette ancienne en cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#276Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020“Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.
Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Boch La Louvière & Royal BochEen gedeelte servies, bestaande uit vijf grote borden, zes diepe borden, elf kleine borden en zes kopjes met ondertasjes. Decor Copenhague. Onderaan gemerkt.
Une partie de service, composée de cinq grandes assiettes, six assiettes creuses, onze petites assiettes et six tasses avec soucoupes. Décor Copenhague. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#167“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
Un masque africain en bois avec osier, miroirs et coquillages.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#267“Le maître de guitare”. Een XIXe eeuwse gravure.
Le maître de guitare. Une gravure du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 36 cmEstimate: € 45 / 50 -
#298Een Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine.No longer availableOnline onlyDim. 131 x 69 cmEstimate: € 30 / 60 -
#125Een theesetje van verzilverd metaal en Nederlands aardewerk bestaande uit een theepotje, een suikerpot, een melkkannetje, een comfoor, een theelepelhouder, een dienblad, zes theelepels, zes theekopjes met ondertassen, drie vaasjes, en een schaaltje van porselein met een bloemendecor.
Service à thé en métal argenté et faïeonce hollandaise composé d'une théière, d'un sucrier, d'un pot à lait, d'un réchaud, d'un porte-cuillère, d'un plateau, de six cuillères à café, de six tasses à thé avec soucoupes, de trois vases et d'un plat en porcelaine avec un décor fleuri.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#110Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#247VettersEen ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
Une gravure. Signée et numérotée 6/10 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#211Een punchbowl en pollepel van glas.
Bol à punch et louche en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15 / 25

