Similar lots by type
-
#208
Twee houten wandrekjes.
Deux étagères en bois.No longer availableOnline onlyDim. b: 70 & 95 cmEstimate: € 25/35 -
#204
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#205
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5/10 -
#132Rudolstadt
Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#188
Een barometer in houten kast.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 94 cmEstimate: € 30/50 -
#123
Een antieke glazen stolp op houten voet.
Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Estimate: € 20/30 -
#174
Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.
Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 160.00 €Dim. h: 23 - 47 cmEstimate: € 300/400 -
#172
Een paar dekselvazen van Imariporselein met bloemendecors. Enkele randschilfers en een restauratie aan één van de deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari décors de fleurs. Quelques éclats au rebord et une restauration sur un couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#192
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5/10 -
#199
Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.
Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#194
Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.
Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#161
Een lot van zeven borden van meerkleurig porselein. Japans en Chinees.
Un lot de sept assiettes en porcelaine polychrome. Travail japonais et chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø 26 cmEstimate: € 70/100 -
#200
Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/12 -
#196Corby Statesman
Een elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.
Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 103 cmEstimate: € 30/50 -
#193
Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.
Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#156
Een zeshoekige cache-pot van blauw en wit Chinees porselein.
Un cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 80/100 -
#180
Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 63 & 31 cmEstimate: € 80/120 -
#191
Een houten kamerknecht.
Dressboy en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 100 cmEstimate: € 25/35 -
#138
Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Letsels aan de rand.
Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc. Dégâts à la bordure.No longer availableOnline onlyActive bid: 93.00 €Dim. 38 x 29 cmEstimate: € 180/240 -
#207
Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#182
Een lot van drie verschillende borden van Imariporselein.
Un lot de trois assiettes en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 25,5 cm en Ø 22 cmEstimate: € 30/40 -
#201
Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/40 -
#189
Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.
Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 50 x 40 x 24 cmEstimate: € 10/15 -
#202
Een halluchtertje met roze glazen kap.
Lustre de vestibule en verre rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 36 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#68Jan Verhaert
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme hivernale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 44 x 58 cmEstimate: € 40/50 -
#16
Een balustervaas van Japans aardewerk met een meerkleurig decor van een man in een landschap. Gesigneerd door de kunstenaar.
Vase balustre en faïence du Japon à décor polychrome d’un homme dans un paysage. Signé par l’artiste.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 20/30 -
#20
Een rieten picknickmand.
Panier à pique-nique en osier.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 45 x 20 cmEstimate: € 15/25 -
#187
Lot boeken. Kochav, “Israel, de betovering van het Heilige Land”, Ed. Zuid Boekprodukties 1995. Van Remoortere, “Felix Timmermans, Mens, Schrijver, Schilder, Tekenaar”, Masereelfonds 1972 (in huls). Claessens/Rousseau, “Onze Bruegel”. Masereelfonds 2e druk 1975. Evans, “Geboorte der Westerse Beschaving: de glorie der Middeleeuwen”, 2 delen, Ed. Gaade, Den Haag (in huls). Van Roosbroeck, “Willem De Zwijger, graaf van Nassau, prins van Oranje”, Masereelfonds 1974 (met huls). “Het Book of Kells”. E(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 280/340 -
#13
Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.
Rumtopf allemand en faïence.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 10/15 -
#3
Een factice van roze kristal.
Factice en cristal rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#117
Een taartschaal van glas en een stolp met vergulsel. (schilfers onderschaal).
Plat à gâteaux en verre et cloche (petit éclat).No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 8,5 x 28,5 cm en 16 x 21,5 cmEstimate: € 10/20 -
#178
Drie stuks Oosters houtsnijwerk.
Trois gravures sur bois d’Orient.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 35/45 -
#46Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Portrait de jeune femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 39 x 49 cmEstimate: € 30/50 -
#77
Twee etuis met resp. een vierdelig en een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten, waarbij het tweede met vermeil.
Deux étuis, un avec un couvert de service en deux pièces, l’autre à un couvert de service en 4 pièces. Le premier avec vermeil.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 63 x 51 cmEstimate: € 200/240 -
#12
Een ijsemmer van kleurloos kristal met messingen monturen.
Seau à glace en cristal incolore aux montures en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#147
Een groot en drie kleinere borden van blauw en wit aardewerk met een ‘old willow’ decor. We voegen er een aardewerken bord met blauw en wit bloemendecor aan toe.
Une grande et trois petites assiettes en faïence bleue et blanche à décor “Old Willow”. Nous ajoutons une assiette en faïence à décor de fleurs en bleu et blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 23 - 28 cmEstimate: € 50/70