Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dekselvaas en een schotel van porselein met japans decor. Onderaan gemerkt Kaiser.
Kaiser w. Germany

Een dekselvaas en een schotel van porselein met Japans decor. Onderaan gemerkt Kaiser.

Un vase avec couvercle et une soucoupe en porcelaine à décor japonais. Marqué Kaiser en bas.
Online only
Dim. h: 33 cm Ø 31,5 cm
SKU: 2305220046.
Categories: Online Only, Porselein.
Auction day: 23 May 2022 22:00
Catalogue #46
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #169
    Capodimonte

    Een Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.

    Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #173
    Capodimonte

    “Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    "Vieux couple". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #218

    Een klein houten bijzettafeltje.

    Une petite table d'appoint en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 50 cm h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #153

    Een thermometer - hygrometer - barometer op notenhouten plankje.

    Un thermomètre - hygromètre - baromètre sur une planche en noyer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 30 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #240

    Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm - 6 cm
  • #224

    Twee sierglazen in meerkleurig glas.

    Deux verres décoratifs en verre multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #274

    “Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.

    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 20 cm
  • #286

    Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 17 cm
  • #223

    Een klein eikenhouten tafeltje.

    Une petite table en chêne.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #174
    Capodimonte

    “Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.

    "Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #254

    Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.

    Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 12 / 15
  • #242

    Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #159

    Een plaquette van Wedgwood biscuit in messingen frame.

    Une plaque de biscuit Wedgwood dans un cadre en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #287

    Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
  • #222

    Een 12 Volt elektrische McLaren Mercedes SLR kinderauto. In werkende staat en met afstandsbediening.

    Une voiture pour enfants McLaren Mercedes SLR électrique de 12 volts. En état de fonctionnement et avec télécommande.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #176
    Lo Scricciolo, Italy

    “De verzamelaar”. Een porseleinen groepje door T. Moreto. Menorah gelijmd.

    "Le collecteur". Un groupe en porcelaine de T. Moreto. Menorah collée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #161

    Een messingen inktpot. XIXe eeuw.

    Un encrier en laiton. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #160

    Een messingen model van een Bugatti Tipo 44.

    Un modèle en laiton d'une Bugatti Tipo 44.
    No longer available
    Online only
    Dim. 6 x 16 x 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #229
    Märklin 295°

    Een startersset op schaal HO met een BR89 stoomlocomotief met verlichting en drie goederenwagons. In originele doos.

    Boîte de débutant échelle HO avec locomotive BR89 avec lumières et trois wagons.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #220

    Een eenvoudig bijzettafeltje in Régencestijl.

    Une table d'appoint simple dans le style Régence.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm Ø: 65 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #244
    Sarreguemines

    Een porseleinen dienblaadje met een Japans decor. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 47 cm
  • #172
    Star Cristal

    Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.

    Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #155

    “De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.

    « La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #284
    A. Polfliet

    “Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #264
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske”. 37 albums uit de gekleurde rode reeks. Tussen album 136 (De Bokkerijders, 1980) en album 181 (De Perenprins, 1980). Ed. Standaard UItgeverij. Goede staat, lichte slijtage aan enkele.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #219

    Een sobere rechthoekige spiegel van mahoniehout. Tweedelig spiegelglas. XIXde eeuw.

    Un miroir rectangulaire sobre en acajou. Verre miroir en deux parties. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 104 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #142
    Nicole Halsberghe

    “Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #116

    “Les chantiers d’Anvers sous Napoleon I, 1804”. Een gravure naar een werk van Hendrik Schaefels door Michiels.

    "Les chantiers d'Anvers sous Napoléon Ier, 1804". Une gravure d'après une oeuvre de Hendrik Schaefels par Michiels.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 46 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #42
    Kaiser, Germany

    Drie vazen van biscuit versierd met bloemenmotief, waarvan één met een oor. Onderaan gemerkt Kaiser.

    Trois vases en biscuit décorés d'un motif floral dont un avec une anse. Marqué Kaiser en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 - 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #30

    Vier verschillende juwelendoosjes, waarbij twee van metaal en één van hout en riet, getooid met een kikkertje op het deksel.

    Quatre boîtes à bijoux différentes, dont deux en métal et une en bois et roseau, décorées d'une grenouille sur le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 & 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #247

    Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.

    Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 & 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #55

    Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Une tête de femme en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #199

    “Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.

    Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 62 x 89 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #193
    Karel Holemans

    “Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.

    Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #150

    “Vissersvolk op het strand bij Katwijk”. Een reproductie naar een werk van Henri Cassiers.

    "Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only 23 Mei 2022

Op Maandag 23 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday May 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 May 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More