Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.

Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.

Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.
Online only
Dim. h: 39 cm
SKU: 2504220054.
Category: Aardewerk.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #54
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #3

    Een Zuid-Amerikaanse terracotta kruik.

    Une cruche en terre cuite d'Amérique du Sud.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #190

    Twee stuks aardewerk, bestaande uit een grote tabakspot met opschrift ‘Tabac de Courtrai’ en een jardinière.

    Deux pièces de poterie, composées d'un grand pot à tabac avec l'inscription 'Tabac de Courtrai' et d'une jardinière.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 & 17 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #21

    Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Randschade aan het deksel.

    Une salière en faÏence de France à trois récipients. Dégats au couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #69

    Een lot aardewerk, bestaande uit een bord, een scheerbekken en twee vroeg XIXe eeuwse schotels (Eén gerestaureerd en één met haarscheur).

    Lot de faïences, composé d'une assiette, d'un bassin à raser et de deux plats début XIXème (un restauré et un fêlé).
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 - 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #63

    Een paar XVIIIe eeuwse aardewerken bordjes, waarbij één Delfts(?) met bloemendecor en één Doorniks met een decor à la mouche.

    Une paire d'assiettes en faïence du XVIIIe siècle dont une de Delft(?) à décor floral et une de Tournai à décor à la mouche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #15

    Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.

    Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #276

    Een grote spaarpot in de vorm van een varken.

    Une grande tirelire en forme de cochon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #88

    Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.

    Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #11

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk.

    Un vase en terre vernissée multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #82

    Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.

    Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #75

    Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur.

    Un vase en faïence à glaçure multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h; 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #44

    “Vrouwelijk naakt”. Een geglazuurd aardewerken beeldje. Jaren ‘30. Haarscheur in het glazuur in het been.

    "Nu féminin". Figurine en terre vernissée. Les années 30. Cheveu dans l'émail de la jambe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #105

    Een driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.

    Une garniture en trois pièces en faïence, composée d'une pendule et de deux cassolettes.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 en 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #47

    Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.

    Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #94

    Twee terracotta tegels met geboetseerde hoofden in hoogreliëf. Beide gemonogrammeerd ‘DVK’ en gedateerd ‘94.

    Deux carreaux en terre cuite avec têtes sculptées en haut-relief. Tous deux monogrammés 'RPDC' et datés '94.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #61

    Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #157
    La Contea, Bassano

    Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.

    Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 & 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #2

    “Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).

    “Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #130
    T. G. Green & Co.

    “Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.

    "Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #34

    Een rechthoekige designvaas met groen glazuur.

    Un vase design rectangulaire avec glaçure verte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #56

    “Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.

    « Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #179
    Frans Croes

    “Boom van het leven”. Een inkttekening op papier”. Gesigneerd en gedateerd ‘84.

    Arbre de vie. Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté '84.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #257

    Een limonadekan van mauve Booms glas.

    Un pichet de limonade en verre mauve de Boom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #86

    “Een vissersboot”. Aquarel op papier.

    "Un bateau de pêche". Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 cm x 17 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #48

    Een paar fotokaders, waarbij één zilver- en één goudkleurig.

    Une paire de cadres photo, un argenté et un doré.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #236
    René De Baugnies
    Period: Leuven 1869 - Elsene 1962

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #208

    Een paar reproducties met zichten op Mechelen.

    Une paire de reproductions avec des vues de Malines.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #20
    R.M. Preneel

    “Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforaties in het doek.

    "Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signée. Perforations dans la toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 37 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #296

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.
    No longer available
    Online only
    Dim. 113 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108

    Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)

    Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #176

    Een grote geëmailleerde ketel en schaal.

    Une grande bouilloire et un bol en émail.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #99

    Een schaal van meerkleurig glaspasta.

    Un bol de pâte de verre multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #163

    Een paar reproducties in een kadertje.

    Deux reproductions dans un cadre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More