#240Wollen tapijt. Mechanisch.
#176Een grote geëmailleerde ketel en schaal.
#19Een koperen cachepot met cloisonnée decor.
Un cache-pot en cuivre à décor cloisonné.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#81Een zittende Thaise Boeddha van brons.
#261Ernest ClaesDertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
#277Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#12Een recente vaas in Chinees porselein.
#230“Wijze met staf”. Een beeld van meerkleurig en geglazuurd aardewerk.
"Sage avec bâton". Une sculpture en terre cuite à glaçure multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 25 / 35 -
#120Een wassen Madonna met kind naar Hans Memling. In lichtbak.
Vierge à l'enfant en cire d'après Hans Memling. En caisson lumineux.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60