Similar lots by type
-
#102Een antieke Tibetaanse tangka met meerdere voorstellingen van Boeddha.
Un ancien tangka tibétain avec de multiples représentations de Bouddha.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 39 cmEstimate: € 600 / 750 -
#23Boch La LouvièreEen aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.
Un pot à lait en faïence et un sucrier. Marqués en bas. On y ajoute une théière au décor d'Immortelle-de-Saxe.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#252Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.
Quelques dessins chinois sur soie avec fleurs, oiseaux et papillons.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 29 & 32 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22Een theepotje en schoteltje van meerkleurig Japans porselein.
Une théière et une soucoupe en porcelaine japonaise multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cm; Ø: 14 cmEstimate: € 15 / 20 -
#27Een wijze met ruji-scepter van meerkleurig Chinees porselein.
Un homme sage avec sceptre ruji en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 31,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#4Een porseleinen flesje met blauw op wit decor.
Flacon en porcelaine à décor bleu sur blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#26Een lot van drie geglazuurd aardewerken beeldjes, waarbij één met koto, één met fluit en een visser. Japans werk.
Lot de trois figurines en terre cuite vernissée, une avec koto, une avec flûte et un pêcheur. Travail japonais.No longer availableOnline onlyDim. h: 10, 11 & 14 cmEstimate: € 15 / 25 -
#67Een lot van vier verschillende porseleinen dekseldoosjes, waarbij een hartvormig met blauw glazuur van Christian Dior, één van Limoges en één Japans en een Portugees met Japans decor.
Lot de quatre boîtes à couvercle en porcelaine différentes dont une en forme de coeur à glaçure bleue de Christian Dior, une de Limoges et une japonaise et une portugaise à décor japonisant.No longer availableOnline onlyDim. h: 4, 9 & 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#152Een ijzerhouten sculptuur met vissen.
Une sculpture en bois de fer avec des poissons.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#277Twee schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 cm -
#247Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.
Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#11Een kleine balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#159Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een goudfazant en pioenen op blauwe achtergrond.
Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#10La rose des sables, LimogesEen porseleinen vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine à décor floral multicolore et doré. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#145Royal Dux“Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.
"Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#210Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.
Une scène indienne de moghol, gouache sur soie.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#191“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.
Couple. Deux figurines en porcelaine multicolore et dorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#293Een Chinees porseleinen dekselpotje met meerkleurig decor van een tuin. Onderaan gemerkt.
Petit pot couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un jardin. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 16,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#46Een plat en een diep bord van Doorniks porselein met een decor à la mouche.
Une assiette plate et une assiette creuse en porcelaine de Tournai à décor à la mouche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#136Een paar meerkleurig porseleinen siervaasjes met bloemen en putti in hoogreliëf. Enkele beschadigingen.
Paire de vases décoratifs en porcelaine multicolore avec fleurs et putti en haut relief. Quelques dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#42Een lot van vijftien verschillende beeldjes van meerkleurig porselein, waarbij één ‘Hummeltje’.
Lot de quinze figurines différentes en porcelaine multicolore dont l'une est 'Hummeltje'.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#68Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.
Lot de tasses, soucoupes et vases en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12Een porseleinen beertje.
Un ours en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 30 -
#194Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en poterie céladon. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#147Baken“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#291Fez.“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#72Drie poppen. Eentje gemerkt Made in Germany en met C. Eéén gemerkt van Schönau Hoffmeister en één zonder merken. Diverse letsels en manco’s. Biscuit hoofdjes, open monden.
Trois poupées. Un marqué Made in Germany et avec C. Un marqué par Schönau Hoffmeister et un sans marque. Dégâts et manques divers. Têtes en biscuit, bouches ouvertes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 200 -
#96Suzanne Van DammePeriod: 1901 - 1986“Compositie”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd.
Composition. Technique mixte, monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. 11,5 x 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#300Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#249J. Andries“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#83DualEen reiswekkertje in etui.
Un réveil de voyage dans un étui.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#237Een lot glaswerk, bestaande uit een gegoten glazen vaas van Scailmont, een groene designcoupe en een milieu de table in smeedijzeren montuur.
lot de verrerie, composée d'un vase en verre moulé de Scailmont, d'une coupe design vert et d'un environnement de table dans un cadre en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Een platte glazen vaas en een gegoten sierstuk in de vorm van een dansende vrouw.
Un vase en verre plat et un ornement moulé en forme de femme dansante.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#92Louis De PoortereTwee mechanisch geknoopte wollen tapijtjes.
Deux tapis en laine noués mécaniquement.No longer availableOnline onlyDim. 92 x 60 cmEstimate: € 20 / 25 -
#34Een paar XIXe eeuwse koperen kandelaars.
Paire de bougeoirs en laiton XIXème.No longer availableOnline onlyDim. h: 27,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#104Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijl met een strik bovenaan.
Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois doré avec un nœud au sommet.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 74 cmEstimate: € 100 / 120



