Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.

Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.

Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.
Online only
Dim. h: 50 cm
SKU: 2305220279.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 23 May 2022 22:00
Catalogue #279
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #27

    Een lot van vier antieke Chinees porseleinen bordjes met Imaridecors. Zware beschadigingen. XVIIIe eeuw.

    Lot de quatre assiettes anciennes en porcelaine de Chine à décors Imari. De gros dégâts. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #280

    Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #52
    Schwarzenhammer

    Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #101

    Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169
    Capodimonte

    Een Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.

    Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #250

    Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig Japans decor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor japonisant multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #68

    Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.

    Lot de tasses, soucoupes et vases en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #155

    “De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.

    « La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #35

    Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig famille-rosedecor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de la famille rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #242

    Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #46
    Kaiser w. Germany

    Een dekselvaas en een schotel van porselein met Japans decor. Onderaan gemerkt Kaiser.

    Un vase avec couvercle et une soucoupe en porcelaine à décor japonais. Marqué Kaiser en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm Ø 31,5 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #174
    Capodimonte

    “Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.

    "Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #176
    Lo Scricciolo, Italy

    “De verzamelaar”. Een porseleinen groepje door T. Moreto. Menorah gelijmd.

    "Le collecteur". Un groupe en porcelaine de T. Moreto. Menorah collée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #247

    Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.

    Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 & 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #213

    Een lot Europees porselein, bestaande uit een apothekerspot, een klein Limogesvaasje en een bordje.

    Lot de porcelaine européenne, composé d'un pot de pharmacie, d'un petit vase de Limoges et d'une assiette.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 & 14 cm Ø: 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #36

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'oiseaux. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #173
    Capodimonte

    “Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    "Vieux couple". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #121

    Een lot porselein bestaande uit een vaasje gedecoreerd met vogels, een schoteltje met groene vogels en planten in het decor en een meerkleurig juwelenpotje.

    Lot de porcelaine composé d'un vase à décor d'oiseaux, d'une soucoupe à décor d'oiseaux verts et végétaux et d'un pot à bijoux multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4,5 - 13 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #74

    Een paar vaasjes van Imariporselein.

    Une paire de vases en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #23
    Boch La Louvière

    Een aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.

    Un pot à lait en faïence et un sucrier. Marqués en bas. On y ajoute une théière au décor d'Immortelle-de-Saxe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #13
    Sitzendorf

    “Napoleon Bonaparte 1er Consul au passage des Alpes”. Een meerkleuirg porseleinen groep. Handje los en beschadigd. Gemerkt.

    Napoléon Bonaparte 1er Consul au passage des Alpes. Un groupe en porcelaine multicolore. Main détachée et abîmée. marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #191

    “Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.

    Couple. Deux figurines en porcelaine multicolore et dorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #287

    Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
  • #177
    Capodimonte

    “Jager”. Een beeld van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    "Chasseur". Une statue de porcelaine italienne multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 35 / 40

Other lots in this auction

  • #274

    “Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.

    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 20 cm
  • #99
    N. Van Yperen

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage fluvial". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 70 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #231

    Een Oost Europese mandoline.

    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 20 x 8 cm
  • #259
    Marc Sleen

    “De Avonturen van Nero & Co”. 39 albums. Ongekleurde exemplaren (33), oude uitgaven eind jaren 50, begin 60) in zeer gelezen staat. Vierkleurige exemplaren, (6) jaren 60 tot 90, goede staat. Ed. Het Volk, Standaard UItgeverij en Scriptoria.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #33

    Een lot varia bestaande uit een peervormige jampot, een doosje in de vorm van een kindje in een kinderstoel (Makkum), een groot en twee kleine bordjes (Makkum), een doosje in de vorm van een zeilboot met Imari-decoratie, twee kleine biscuit wandversieringen (Lo Scricciolo, Italy) en een glazen schaaltje in de geest van Murano.

    Lot d'objets divers composé d'un pot de confiture en forme de poire, d'une boîte en forme d'enfant dans une chaise haute (Makkum), d'une grande et de deux petites assiettes (Makkum), d'une boîte en forme de voilier avec Imari décoration murale, deux petites décorations murales en biscuits (Lo Scricciolo, Italie) et un plat en verre dans l'esprit de Murano.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #139

    “Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.

    "Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 30 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #94

    Twee ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten de Koninklijke beurs en St. James’s Park te Londen.

    Deux gravures coloriées du XIXe siècle avec vue sur la Bourse Royale et St. James's Park à Londres.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 41 & 31 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #267
    Ernest Claes

    Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.

    Douze livres de l'auteur ou en rapport avec son œuvre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #92

    Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.

    Une cheminée en métal argenté. Sur piles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #26
    Serge

    “Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    « Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #125

    Een modern Malinees kunstwerk, gemengde techniek. Gemonogrammeerd.

    Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 88 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #249
    J. Andries

    “Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.

    “Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online-Only 23 Mei 2022

Op Maandag 23 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday May 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 May 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More