#25Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cm -
#33Een pauw en een Fo-hond van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 25 cm -
#1De WildeEen aardewerken beeldje in de vorm van een spelende jongen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50 -
#17Een meerkleurige keramische poedel. achteraan gesigneerd ‘Silvio’. Kleine barst naast de rechter achterpoot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cm -
#74Vier Chinese houten sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14, 20 & 26 cm -
#59Boch Frères KeramisEen kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 & 11 cm -
No longer availableOnline onlyDim. 45 x 45 cm -
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 27 cmEstimate: € 20 / 30
#62Een vijfhoekige coupe van blauw en groen glas. Vermoedelijk Italiaans.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cm -
#34Nao“Jonge vrouw met groentenmand en gans”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cm -
#50Märklin 4000Twee metalen personenwagons op schaal HO.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#36Een antieke vaas van gesatineerd roze glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cm -
#99Titus (?)“Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 11,5 x 7 cm -
#47Märklin 3065 & 3069Twee diesellocomotieven, waarbij één van de Duitse en één van de Belgische spoorwegen. Lakschade. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#162Acht verschillende halssnoeren met fantasieparels.
#66Drie miniaturen, waarbij drie reproducties en één handgeschilderd.
No longer availableOnline onlyDim. 15 x 12 (grootste, met kader) -
#87Twee Amerikaanse litho’s.
No longer availableOnline onlyDim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm -
#155Een lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, oorbellen en broches. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 27 cm -
#132Twee verschillende halssnoeren van agaat.
No longer availableOnline onlyDim. l: 40 en 34 cmEstimate: € 40 / 80