Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.

Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.
Online only
Dim. h: 67 cm
SKU: 2406200065.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 25 June 2020 22:00
Catalogue #65
Estimate: € 40 / 50

  • #25

    Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.

    Online only
    Dim. h: 21,5 cm
  • #33

    Een pauw en een Fo-hond van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 21 & 25 cm
  • #1
    De Wilde

    Een aardewerken beeldje in de vorm van een spelende jongen.

    Online only
    Dim. h: 14 cm
  • #37

    Drie stuks meerkleurig Satsuma-aardewerk, bestaande uit een vaasje en twee koro’s.

    Online only
    Dim. h: 12 - 20 cm
  • #60
    le Dauphin, France

    Online only
    Dim. h: 56 cm (Met kap)
    Estimate: € 30 / 50
  • #17

    Een meerkleurige keramische poedel. achteraan gesigneerd ‘Silvio’. Kleine barst naast de rechter achterpoot.

    Online only
    Dim. h: 48 cm
  • #74

    Vier Chinese houten sokkels.

    Online only
    Dim. Ø: 14, 20 & 26 cm
  • #59
    Boch Frères Keramis

    Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 6 & 11 cm
  • #88

    “Geisha met spiegel”. Een tekening op textiel. Beschadiging aan de kader.

    Online only
    Dim. 45 x 45 cm
  • #30
    Guerin

    Een Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan

    Online only
    Dim. 32 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 30

  • #62

    Een vijfhoekige coupe van blauw en groen glas. Vermoedelijk Italiaans.

    Online only
    Dim. Ø: 32 cm
  • #34
    Nao

    “Jonge vrouw met groentenmand en gans”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 25 cm
  • #50
    Märklin 4000

    Twee metalen personenwagons op schaal HO.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #36

    Een antieke vaas van gesatineerd roze glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Online only
    Dim. h: 34 cm
  • #99
    Titus (?)

    “Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.

    Online only
    Dim. 11,5 x 7 cm
  • #47
    Märklin 3065 & 3069

    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #162

    Acht verschillende halssnoeren met fantasieparels.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #66

    Drie miniaturen, waarbij drie reproducties en één handgeschilderd.

    Online only
    Dim. 15 x 12 (grootste, met kader)
  • #87

    Twee Amerikaanse litho’s.

    Online only
    Dim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm
  • #155

    Een lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, oorbellen en broches. e.a.

    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #96
    Jef De Leeuw

    “Zonnebloemen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/14 buiten de plaat.

    Online only
    Dim. 18,5 x 27 cm
  • #132

    Twee verschillende halssnoeren van agaat.

    Online only
    Dim. l: 40 en 34 cm
    Estimate: € 40 / 80

Online-Only Varia veiling 25 Juni 2020

Op 25 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On June 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

25 June 2020 22:00