Other lots in this auction
-
#108Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#125Goebel, Germany
“Jungbäurn”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 329. Speciale editie M.I. Hummelclub 1995/96.
"Jungbäurn". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 329. Édition spéciale MI Hummelclub 1995/96.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#117Goebel, Germany
“Weary wanderer” & “School boy” Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 204 & 82/0. Het eerste gelijmd aan het haar, het tweede met beschadiging aan de veer in de hoed.
« Weary wanderer » & « School boy » Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 204 & 82/0. La première collée aux cheveux, la seconde avec dégât à la plume du chapeau.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#103Goebel, Germany
“A stitch in time” & “Chicken-Licken”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335 3/0 & 255 4/0.
"Un point dans le temps" & "Chicken-Licken". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335 3/0 & 255 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 8 & 8,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#124Goebel, Germany
“Ein fröhlicher Gesell”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 560. Uitgave van de M.I. Hummel Club. Lidjaar 1992/93. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Ein fröhlicher Gesell". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 560. Édition du MI Hummel Club. Membre année 1992/93. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#88Goebel, Germany
“’s ist kalt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 421. Speciale editie Goebel collector’s club no.6. 1981.
"’s ist kalt". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 421. Édition spéciale Goebel collector's club no.6. 1981.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#64Boch Frères
Een uitgebreid lampetstel, bestaande uit een grote kom, drie kannen, een po, een zeepbakje en twee ronde bakjes. Decors ‘Régent’ & ‘Buisson’.
Un vaste ensemble de lavabo, composé d'un grand bol, de trois cruches, d'un pot, d'un porte-savon et de deux plats ronds. Décors 'Régent' & 'Buisson'.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 29 cm (kan) Ø: 38 cm (kom)Estimate: € 35 / 45 -
#46Lladro
Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt en gedateerd 1983. Enkele kleine beschadigingen.
Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté en bas de 1983. Quelques dommages mineurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#43Lladro
“Jonge vrouw met eenden”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Jeune femme aux canards". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#80Goebel, Germany
“Sei nicht bang”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 483. Onderaan gemerkt.
"N'ayez pas peur." Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. N°. 483. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 35 / 45 -
#52Camden
Een reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.
Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#121Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30 / 40